Aromaterapi Masajının Faydaları

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlarla hazırlanan yağların kullanıldığı aromaterapi masajı rahatlatıcı, dinlendirici ve gevşetici bir özelliğe sahiptir. Temposu düşük ve hafif şiddetli hareketlerle uygulanan masaj, yağların özündeki bitkisel maddelerin vücutta rahatlama yaratmasını sağlar.

Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

İstanbul’da Gidilebilecek Masaj Salonu Önerileri

Masaj yaptırmak her insanın hakkıdır. Çünkü hayatın ağır yükünü taşımak kolay değildir. Masaj,
yorgunluğu azaltırken, daha enerjik ve canlı hissetmeyi sağlar. Spa ve masajla ilgili fırsatlar
yakalayabileceğiniz ve yüzde doksana varan indirimlerle bakımınızı kaliteli salonlarda yaptırabileceğiniz
bir site olan Spafoni ile İstanbul’un her bölgesinde Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

Masajın Bedeninize ve Ruhunuza Yansıyan Faydalarını Keşfedin

İnsan vücudu hem ruhsal hem fiziksel olarak yorulmaya elverişlidir. Günlük hayatın beraberinde getirdiği stres, iş yoğunluğu, şehrin kalabalığıyla birlikte bedeninize ve ruhunuza yansıyan ‘halsizlik’ hissi sizi fark etmeseniz bile mutsuzluğa sürükleyebilir. ‘Kendine bir iyilik yap’ sloganıyla yola çıkan Spafoni, bedeninize yansıyan yorgunlukları vücudunuzdan atmanızı sağlayacak fırsat seçenekleri ile üç yıldır mutlu müşteriler biriktirmeye devam ediyor.

Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

Masaj Yaptırmak Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Eskiden lüks olarak görülen ancak günümüzde hem sağlık açısından faydalı hem de gerekli bulunan masaj hizmetleri, ülke genelinde daha çok tercih edilmeye başlandı. Otellerde ve spor salonlarında sağlanan masaj fırsatları da artış gösterdi. Hatta masaj ile birlikte spa fırsatları sunan tesisler de mevcut. Spa masaj hizmetini hayatının rutinine dahil eden insanlarda da ciddi bir artış görülmektedir. Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

Güzel Bir Masajla Yeniden Doğun

Gün boyu çalıştıktan sonra bütün günün yorgunluğunu vücudunuzda hissediyorsunuz, her yeriniz ağrıyor ve kendinizi bitkin hissediyorsunuz. O zaman sizin iyi bir masaja ihtiyacınız var. Masaj denince akla ilk gelen ise SPA tekniğiyle yapılan masajlardır. SPA, Selus Per Aqua kelimelerinin kısaltmasıdır.

Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

Masajların Rahatlatıcı Etkisini Hissedin

Uzun süreli stres dolu olan günümüz yaşantısından ve sürekli endişeli bir ruh hali içinde bulunmaktan az da olsa kurtulma veya rahatlama sağlayan alternatifler içinde masaj da bulunur. Sağlıklı bir vücudun temel kaynağı sudur. SPA, başta su olmak üzere yapılan bakımların tamamına denir. Bu bakımların içerisinde masaj uygulamaları da yer almaktadır. Artık doktorlar tarafından da bir tedavi şekli olarak kişilerin tercihine sunulmaktadır. Bel, sırt, boyun, eklem gibi ağrılar için tavsiye edilmektedir. Cilde sağladığı yararlarda gözardı edilemeyecek kadar fazladır. Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

Suyla Gelen Mutluluğun Adı Spa

SPA Sudan gelen sağlık anlamına gelse de su, çamur, yağlar, bitkisel aromalar ile uygulanabilen kişiyi rahatlatma duygusuna girmesine yardımcı olan terapi anlamına gelen ve aynı zamanda bu hizmetleri sunan yerlerin genel adıdır. Kişinin kendisini fiziksel ruhsal bedensel olarak iyi hissetmesini sağlayan stresinin azaltılmasına yardımcı olan her türlü masaj cilt bakımı doğal ürünlerle yapılan vücut bakımları içine girer SPA.

Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

Size En Yakın Masaj Salonu Fırsatları Hangileridir?

Masaj yaptırmak artık ulaşılamaz bir lüks değil. Her bütçeye uygun masaj seçeneklerini öğrenebileceğiniz ve İstanbul masaj salonlarının size en yakın olanlarını uygun fiyatlarla ziyaret edebileceğiniz spafoni, size en uygun fırsat ve indirimleri sunuyor. Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

Spa Salonlarının İndirim Fırsatları Nasıl Yakalanır?

Tabi ki spafoni ile…

Fırsat siteleri deryasına en hafif şekilde girmenizi sağlayacak olan spafoni, masaj ve spora dair ne varsa birbirinden güzel indirimlerle yararlanmanızı sağlayacak olan yeni bir fırsat sitesidir. İstanbul masaj salonlarına en uygun fiyatlarla gidebilmenizi sağlayan bu portalda; yoga, pilates, fitness, hamam, sauna, spa ve güzellik salonları konusunda en yakınınızdaki fırsatları bulabilirsiniz. İstanbul spa merkezleri ve spa hizmeti veren otellere uygun fiyatlarla gidebilme keyfini yaşayabilirsiniz.

Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE

En uygun fiyatlı masaj salonu nasıl belirlenir?

Hayatın ağırlığını omuzlarında taşıyan bayanlar için masaj büyük bir keyiftir. İstanbul masaj salonları ya
da spa merkezleri açısından zengindir. İstanbul spa, sauna, hamam, yoga, spor salonu gibi hizmetlere
birçok otel ve merkezde ulaşabilmek mümkündür. Read more

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE