Product was successfully added to your shopping cart.
 • Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Fırsatları Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Fırsatları
 • Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Fırsatı Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Fırsatı
 • Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Kese Köpük Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Kese Köpük
 • 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Beyoğlu
 • 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı
 • Beyoğlu Çeşme Hamamı Beyoğlu Çeşme Hamamı
 • Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Masaj Fırsatları Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı Masaj Fırsatları

Beyoğlu 300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı’nda Masaj Keyfi

1 Yorum
30 DK. Kese-Köpük Masajı + 60 DK. Hamam Kullan...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. Spa, haftanın her günü 09.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Spa kullanım alanlarına Türk hamamı dahildir. dahildir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Kese-Köpük Masajı
Spa Kullanım Alanları: Türk Hamamı

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. EA

  EMEL A. 12/2018

  Bu tarihi hamamda kese köpük masajı yaptırdım. Ortam hijyenik ve huzur verici, çalışanlar çok güler yüzlü. Çok memnun kaldım ve rahatladım. Herkese tavsiye ederim.

300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı

Hamam kültürüne yepyeni bir soluk getiren Tarihi Çeşme Hamamı büyülü kültürü yeniden canlandırarak sizleri yenilenmeye davet ediyor.

“Tarihi Çeşme Hamamı’nda kendinizi yenilemeye hazırlanın... ”

Lale Devri Kaptan-ı Deryası ve sarayın önde gelen isimlerinden olan Kaymak Mustafa Paşa tarafından 1720’li yıllarda yaptırılan The Galata Istanbul Hotel MGallery by Sofitel’in Tarihi Çeşme Hamamı, yüksek tavanları, ihtişamlı kubbesi, ahşap döşemesi ve özgün malzemeleriyle büyülü bir kültürü yeniden canlandırıyor.

Binanın tarihçesi..
Banisi, Lale Devri sırasında Osmanlı Donanması'nda kaptan-ı derya olan Kaymak Mustafa Paşa'dır. 1720'lerin sonlarında yapıldıgˆı tahmin edilen Tarihi Çeşme Hamamı “Kuşluk hamamı” olarak da adlandırılan kadınların ve erkeklerin dönüşümlü olarak kullandıkları tek hamam plan tipinde mahalle hamamıdır. Tarihi Çeşme Hamamı, özgünlüğünü kaybetmesine rağmen restorasyon öncesine kadar hamam olarak işlevini sürdürmüştür. Yapı, Yüksek Mimar Tülay Bal tarafından hazırlanan projeye göre 2017 yılında restore edilmiştir. Yapının tarih içerisinde kaybolan kısımları özgün yapım tekniği ve malzemesi ile tamamlanmış, hamam işlevi ile birlikte 300 yıldır süre gelen tarih aktarımının devamı sağlanmıştır.

Farkı yakından hissedin..

Şehrin içinde keyifli saatler geçirmek ve kendinizi şımartmak istiyorsanız, rotanızı Tarihi Çeşme Hamamı’na çevirmenizi öneriyoruz. Şehirdeki kaçıs¸ adresinizde; hamam klasiklerinden hamam ritüellerine, spa klasiklerinden spa yolculuklarına, imza bakımlardan spa ritüellerine, vücut bakımlarından cilt bakımlarına 20 yıllık tecrübesiyle ön plana çıkan Charme d’Orient ürünleri ile farkı yakından hissedin.
300 Yıllık Tarihi Çeşme Hamamı
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 350 TL

Special Price 149 TL