Product was successfully added to your shopping cart.

Radisson Blu Hotel Istanbul Pera Dream Spa’da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

7 Yorum
Jakuzi, sauna, buhar banyosu, kapalı - çocuk hav...

Detaylar

Bu fırsat 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Jakuzi, sauna, buhar banyosu, kapalı - çocuk havuzu ve fitness center kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Dream Spa Hamam Ritüeli – Aromatik Antistress – Couple Masaj
Spa Kullanım Alanları: Jakuzi – Sauna – Buhar Banyosu – Kapalı ve Çocuk Havuzu – Fitness Center

Müşteri Yorumları

7 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. AT

  ARZU T. 09/2018

  Samimi bir ortamda, profesyonel ellere teslim ediyorsunuz kendinizi.

 2. SY

  SEZEN Y. 08/2018

  Güleryüzlü ekibi ile bize muhteşem bir gün yaşatan spa merkezii Teşekkürler

 3. NK

  NİL K. 08/2018

  Mutlaka bizden tam not alan ve bulunduğu lokasyondaki en iyi spa merkezi !!!

Radisson Blu Hotel Istanbul Pera Dream Spa

Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera’da beş yıldızlı bir spa deneyimine hazır mısınız? Dreamspa merkezi günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanız için harika bir yer. Spa Suit’inize gelin, sağlığı, zindeliği, güzelliği, iyileşmeyi ve iç dünyanızı keşfedererk güne yeniden başlayın. Dreamspa’nın hijyenik, ultra modern Spa Suit’leri ayrıcalıklı bir şekilde hizmetinizde. Dahası var ama biz sözü fazla uzatmayalım, en iyisi Dreamspa’ya gelin, kendinizi zinde ve zende hissetmek için aradığınız herşeyi ve fazlasını bir arada yaşayın. Çünkü siz daha fazlasını hak ediyorsunuz.

Dreamspa Hamam Ritüeli: Bu geleneksel Türk Hamamında yapılan kese köpük bakımı ile bir yandan ölü derilerinizden kurtulurken bir yandan da cildinizin tazelenmesine ve yenilenmesine yardımcı olacaksınız.

Aromatik Antistress Masajı: Dreamspa tarafından özel olarak hazırlanmış eşsiz aromatik yağlar eşliğinde uygulanan antistress masajıdır. Bu eşsiz ve naturel aromatik yağlar ile bir yandan şehrin gürültüsünden uzaklaşırken bir yandan da antistress masajı ile şehrin stresinden kaçıp adeta yeniden doğacaksınız.

Çiftlere Özel VIP Oda: Eşlere özel olarak hazırlanmış 72 m2’lik geniş ve ferah couple vip masaj odalarında kişiye özel sunulan saunalar, buhar banyoları, duşlar, tuvaletle ve İtalyan tasarımlı özel jakuziler ile eşsiz bir spa deneyimi yaşayabilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. VIP Oda kullanımı toplam süresi 1 saat 50 dakika sınırlıdır, VIP oda kullanımından sonra spa merkezinde bulunan spa alanlarının ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.
Radisson Blu Hotel Istanbul Pera Dream Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
7 Yorum

Normal Fiyat : 160 TL

Special Price 89 TL