Product was successfully added to your shopping cart.

Palmalife Bodrum Resort Daphne Spa'da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

2 Yorum
Sauna, buhar odası ve kapalı yüzme havuzu kulla...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar sauna, buhar odası ve kapalı yüzme havuzu kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Aromaterapi – Bali – İsveç
Spa Kullanım Alanları: Sauna – Buhar Odası – Kapalı Yüzme Havuzu

Müşteri Yorumları

2 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

2

  1. SA

    SEVGİ A. 09/2018

    Temiz, ilgili, güler yüzlü ve İsveç masajı hünerli eller tarafından yapılmaktadır. Oldukça memnun ayrıldık. Teşekkürler.

  2. AK

    AHMET K. 08/2018

    Masaj gayet rahatlatıcıydı, tekrar tercih edebilirim. düşünen herkese tavsiye ederim

Palmalife Bodrum Resort Daphne Spa

Tüm streslerinizi geride bırakarak Palmalife Bodrum Resort & Spa merkezinde rahatlayın. Doğal bitki özleri, aromatik kokuları ile zihninizi sakinleştiriyor, iyileştirici etkisi ile yorgun bedeninizi dinlendiriyor, besleyici özelliği ile güzelliğinize güzellik katıyor. Günlük yaşamın yarattığı yorgunluğa ve mutsuzluğa veda edecek, şifalı ellerin anında tesiri ile bedeninizde ve ruhunuzda iyi dinlenmenin keyfini yaşayacaksınız.

Zamanı yavaşlatıp, günlük hayatın stres ve yorgunluk veren etkilerinden uzaklaşmak istediğinizde, Palmalife Spa sizin için bir vahaya dönüşecek. Yorgun bedeninizin rahatlamaya, cildinizin arınarak yenilenmeye ve ruhunuzun iyi bir dinlenmeye ihtiyacı olduğunu hissediyorsanız, kendinizi ödüllendirmenin tam zamanı. İyi bir dinlenme için beden, zihin ve ruh dostluğunun en çok ihtiyacı olan sakin bir ortam, rahatlatıcı bitki kokuları ve arındırıcı terapiler spa ekibimiz tarafından en iyi şekli ile size sunuluyor olacak. İyi dinlenmenin en keyifli halini hissetmek üzere...

Palmalife Spa’nın deneyimli ve uzman çalışanları, Uzakdoğu’nun egzotik atmosferini Türk gelenekleri ile birleştirerek kadın-erkek bakım ve uygulamaları ile sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlarlar.
Palmalife Bodrum Resort Daphne Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
2 Yorum

Normal Fiyat : 320 TL

Special Price 150 TL