Product was successfully added to your shopping cart.
 • Radisson Blu Hotel Ordu Hamam Fırsatları Radisson Blu Hotel Ordu Hamam Fırsatları
 • Radisson Blu Hotel Ordu Kapalı Havuz Fırsatı Radisson Blu Hotel Ordu Kapalı Havuz Fırsatı
 • Radisson Blu Hotel Ordu Fırsatları Radisson Blu Hotel Ordu Fırsatları
 • Radisson Blu Hotel Ordu Sauna Fırsatları Radisson Blu Hotel Ordu Sauna Fırsatları
 • Radisson Blu Hotel Ordu Jakuzi Fırsatları Radisson Blu Hotel Ordu Jakuzi Fırsatları
 • Radisson Blu Hotel Ordu Radisson Blu Hotel Ordu

Radisson Blu Hotel Ordu'da Masaj Keyfi ve VIP Spa Kullanımı

1 Yorum
50 DK Klasik Masaj + Islak Alan Kullanımı 180 TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Spa hafta içi her günü 11:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Sauna, Türk Hamamı, Buhar Odası ve Kapalı Havuz kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Klasik Masaj – Kese-Köpük Masajı
Spa Kullanım Alanları: Sauna – Türk Hamamı – Buhar Odası – Kapalı Havuz

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. ST

  SİNAN T. 12/2018

  Burada yaptırdığım masajdan çok memnun kaldım, çok rahatlatıcıydı. Masörü çok başarılı. Saunasını ve kapalı havuzunu da kullandım. Sakin ve temiz bir yer. Tavsiye ederim.

Radisson Blu Hotel Ordu

Ordu ilinin bu şümullü oteli Radisson Blu Otel, konuklarına berrak Karadeniz manzarası eşliğinde ihtişamlı konaklama olanağı sunar.Konuklar oteli şehre bağlayan teleferikle tepebaşı otele gelmeden önce civardaki kumsalların, ırmakların ve yemyeşil dağların tadını çıkartabilirler. 129 modern oda ve süitlerimizle rahat ve sükûnet içerisinde panoramik tepebaşında kalma olanağı sağladığımız konuklarımız uluslararası ve yerel mutfakların leziz yemeklerinin servis edildiği restoranımızda afiyetle karınlarını doyurabilirler diğer taraftan bitişikteki Yason Bar da arkadaşları ile bir araya gelip keyifli zaman geçirebilirler. Konuklar isterseler bir gece spa tedavisi gördükten sonra berbere gidebilirler yada yüzme sonrası veya iş çıkışı fitness merkezimizdeki Vitamin Bar da arkadaşları ile dinlenebilirler. Radisson Blu Otel Ordu geniş toplantı odalarında ve çok amaçlı salonlarında iş temsilci heyetlerini de ağırlar. Bu arada araçlar için güvenli oto-park imkânımız mevcuttur.
Radisson Blu Hotel Ordu
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 210 TL

Special Price 180 TL