Product was successfully added to your shopping cart.

Beylikdüzü Njoy Sports Club & Terap’ist Spa’da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

5 Yorum
Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kapalı yüz...

Detaylar

Bu fırsat 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 12:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kapalı yüzme havuzu kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Klasik İsveç – Aromaterapi
Spa Kullanım Alanları: Türk Hamamı – Sauna – Buhar Odası – Kapalı Havuz

Müşteri Yorumları

5 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. SG

  SALİH G. 08/2018

  Güzeldi, verilen hizmetten memnun kaldık.

 2. KO

  KÜBRA Ö. 05/2018

  2 seans olarak oluşturulmuş seçenekler gerçekten çok güzel. Tercih ettiğim diğer spa merkezlerine göre oldukça sakin, bu da size özel ilginin artmasına neden oluyor. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 3. EK

  EBRU K. 02/2018

  Masaj yapan uzak doğulu bayan terapistler gerçekten uzman . Ve kapalı yüzme havuzu fotoğraflardakinden daha büyük ve rahatça yüzebiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Beylikdüzü Njoy Sports Club & Terap’ist Spa

Yenilenmenizi sağlayacak dokunuşlar Njoy Sports Club Beylikdüzü & Terap’ist Spa’da sizleri bekliyor! Bir çok spa merkezinin aksine, tamamı Türk terapistlerden oluşan uzman kadrosuyla son derece profesyonel ve güler yüzlüdür. Yorgunluğunuzu atıp sıfırlanacağınız, bedenen dinlenip ruhen pozitif enerji yükleneceğiniz eşsiz masaj deneyimleri sizleri bekliyor.
Beylikdüzü Njoy Sports Club & Terap’ist Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
5 Yorum

Normal Fiyat : 180 TL

Special Price 79 TL