Product was successfully added to your shopping cart.
 • Kozyatağı Boutique Spa & Pilates Studio Japon Masaj Kozyatağı Boutique Spa & Pilates Studio Japon Masaj
 • Kozyatağı Boutique Spa & Pilates Studio Masaj Fırsatları Kozyatağı Boutique Spa & Pilates Studio Masaj Fırsatları
 • Kozyatağı Boutique Spa Fırsatları Kozyatağı Boutique Spa Fırsatları
 • Kozyatağı Boutique Spa Sauna Fırsatları Kozyatağı Boutique Spa Sauna Fırsatları
 • Kozyatağı Boutique Spa Masajları Kozyatağı Boutique Spa Masajları

Kozyatağı Tama.Ki Boutique Spa’da Japon Tarzı Masaj Keyfi

17 Yorum
Sauna kullanımından yararlanabilirsiniz....

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Sauna kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Refleksoloji ve Bacak Masajı (Ayak Banyosu 10 DK.+ Refleksoloji 30 DK)
Japonya’dan ithal bitki çay ikramı, dokudami detoks çaylı ayakbanyosu ASHIYU ile ayaklardaki toksinlerin atılımı sağlanır.
Ashiyu (AyakBanyosu):Ayak ağrısı ve rahatlama için birebir olan ayak banyosu ASHIYU Japonların en çok kullandığı yöntemlerden biridir. Bedenin tüm organlarıyla ve sistemleriyle bağlantılı olan, ayaklardaki refleks noktalarına baskı ve ovma hareketleri yaparak refleksoloji uygulaması yapılır. Diz altından itibaren ayak ve bacak için ödem masajı ile şişkinliğin giderilmesinde yardımcı olunur.

Tama.Ki Usulü Tüm Vücut Masajı (Far Infrared Sauna Kullanımı 10 DK.+ Masaj 50 DK.)
Tama.Ki Usulü Tüm Vücut Masajı : Thai, Shiatsu gibi uzakdoğu masaj teknikleriyle harmanladığımız tüm vücut yağ masajıdır. Vücuttaki dolaşım hızını artırarak hücreleri canlandırır, düzenler ,kas gerilimini azaltır. Günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmanıza yardımcı olur.

Tama.Ki Japon Tarzı Cilt Bakım Ritueli
Japon kadınların cilt bakım sırlarını Tama.Ki’ de deneyimleyin. Kömürlü sabun, pirinç şaraplı nemlendirici, hatomugi bitkili cilt besleyici serumlar ve seansta kullanılan diğer tüm ürünler Japonya’dan temin edilmiştir.Türkiye’de tek Japon usulü Cilt Bakımı kampayamızdan siz de faydalanın.

Önce cildiniz negative iyonlu buhar makinesiyle rahatlatılıyor. Özel terapi masajıyla cildin kan dolaşımı hızlandırılıyor, hücrelerin canlanması sağlanıyor. Cildiniz tepki vermeye hazır olduğunda özel nemlendirici ve bakım ürünlerimiz uygulanıyor. Kısa sürede etkisini fark edeceğiniz cilt bakım uygulamalarımız sonrası kendinizi daha genç, daha sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip hissedeceksiniz.

Medikal Masaj
Medikal masaj bel, boyun, sırt, bacak gibi ağrılı bölgelerde hasar görmüş ve yorgun düşmüş kasları, üşütme, terleterek üşütme, terli iken rüzgâra maruz kalma vakaları, ağır kaldırmalara bağlı ağrılar, yorgunluk ve strese bağlı durumlar, omurga bölgesi gibi ağrıları eski haline döndürmek için uygulanan terapidir. Kişinin yaşam kalitesini artırır ve psikolojik destek sağlar. Bel, boyun, bacak kas ağrıları ve bütün kas sistemi ağrılarına yönelik uygulanabilmektedir. Kalp atışını yavaşlatıp kan dolaşımını düzenleyen Medikal Masaj, bağışıklık sistemini de güçlendirir. Medikal Masaj; kan dolaşımında sağladığı iyileştirme ile cilde canlılık ve sağlık kazandırıp cildi yumuşatır. Böylece rahatlatıcı özelliği kadar güzelleştirici özelliği de bulunmaktadır.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Refleksoloji – Bacak Masajı – Tüm Vücut Sıcak Yağ
Spa Kullanım Alanları: Sauna

Müşteri Yorumları

17 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. KK

  KAGAN K. 09/2019

  Çok memnun kaldım, tavsiye ediyorum.

 2. EF

  EBRU F. 09/2018

  Personel gayet ilgili ve işlerini severek yapıyorlar.

 3. ZY

  ZEYNEP Y. 08/2018

  Tama.Ki usulü tüm vücut masajını kesinlikle ve kesinlikle herkesin denemesi gerekiyor. Personel çok ilgili, hiç ayrılmak istemedim. Tekrardan teşekkürler.

Kozyatağı Tama.Ki Boutique Spa

Tama.Ki Boutique Spa ve Pilates Studio şehrin ortasında sakın ve huzurlu ortamda kendinizi yeniden keşfetmeye davet ediyor…Japon masaj teknikleri için uzaklara gitmene gerek yok!


Kozyatağı Tama.Ki Boutique Spa ve Pilates Studio’da yaptıracağın masaj deneyimi ile kendini Japonya’da gibi hissedeceksiniz. Tama.Ki, halka ve dolaşım anlamını taşıyan bir Japon karakteridir.Tüm canlıların yaşam kaynağı olan enerjinin doğmasına ve canlanmasına dolaşım sistemi önemli rol oynar. Dolaşım içinde enerji, enerji içinde yasam gizlidir. Deneyimli uzak doğulu terapistler size unutulmaz bir masaj keyfi yaşatacak!

Kozyatağı Tama.Ki Boutique Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
17 Yorum
 • 150TL79TL

  %47 indirim

  165 kişi aldı
 • 150TL79TL

  %47 indirim

  147 kişi aldı
 • 160TL89TL

  %44 indirim

  67 kişi aldı
 • 160TL109TL

  %32 indirim

  184 kişi aldı
 • 300TL129TL

  %57 indirim

  19 kişi aldı
 • 310TL139TL

  %55 indirim

  211 kişi aldı
 • 320TL189TL

  %41 indirim

  130 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 79 TL