Fırsat Seçenekleri

Saat 17:00’a Kadar
– 30 DK Dream Spa Hamam Ritueli ve Spa Kullanımı 150 TL yerine 79 TL

– 40 DK Aromatik Anti-Stres Masajı ve Spa Kullanımı 200 TL yerine 109 TL
– Çiftlere Özel VIP Odada 50 DK Couple Masaj + Çerez Tabağı ve Meşrubat İkramı ve Spa Kullanımı 750 TL yerine 299 TL

Tüm Gün
– 30 DK Dream Spa Hamam Ritueli ve Spa Kullanımı 150 TL yerine 89 TL

– 40 DK Aromatik Anti-Stres Masajı ve Spa Kullanımı 200 TL yerine 119 TL
– Çiftlere Özel VIP Odada 50 DK Couple Masaj + Çerez Tabağı ve Meşrubat İkramı ve Spa Kullanımı 750 TL yerine 319 TL

Dreamspa Hamam Ritüeli: Bu geleneksel Türk Hamamında yapılan kese köpük bakımı ile bir yandan ölü derilerinizden kurtulurken bir yandan da cildinizin tazelenmesine ve yenilenmesine yardımcı olacaksınız.

Aromatik Antistress Masajı: Dreamspa tarafından özel olarak hazırlanmış eşsiz aromatik yağlar eşliğinde uygulanan antistress masajıdır. Bu eşsiz ve naturel aromatik yağlar ile bir yandan şehrin gürültüsünden uzaklaşırken bir yandan da antistress masajı ile şehrin stresinden kaçıp adeta yeniden doğacaksınız.

Çiftlere Özel VIP Oda: Eşlere özel olarak hazırlanmış 72 m2’lik geniş ve ferah couple vip masaj odalarında kişiye özel sunulan saunalar, buhar banyoları, duşlar, tuvaletle ve İtalyan tasarımlı özel jakuziler ile eşsiz bir spa deneyimi yaşayabilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. VIP Oda kullanımı toplam süresi 2 saatle sınırlıdır, VIP oda kullanımından sonra spa merkezinde bulunan spa alanlarının ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Masajlar

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar

Spa Kullanım Alanları

Kampanya ile kullanabileceğiniz spa alanları

Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera’da beş yıldızlı bir spa deneyimine hazır mısınız?

Dreamspa merkezi günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanız için harika bir yer.

Spa Suit’inize gelin, sağlığı, zindeliği, güzelliği, iyileşmeyi ve iç dünyanızı keşfedererk güne yeniden başlayın. Dreamspa’nın hijyenik, ultra modern Spa Suit’leri ayrıcalıklı bir şekilde hizmetinizde. Dahası var ama biz sözü fazla uzatmayalım, en iyisi Dreamspa’ya gelin, kendinizi zinde ve zende hissetmek için aradığınız herşeyi ve fazlasını bir arada yaşayın. Çünkü siz daha fazlasını hak ediyorsunuz.

Tavsiye Edenler

Satın alanların %100‘ü bunu tavsiye etti

“Çalışanlar ilgili ve işlerini severek yapıyorlar, güler yüzlü bir şekilde her konuda yardımcı oldular. Kız arkadaşım ile çok güzel vakit geçirdik. Kesinlikle tavsiye ediyorum.”
BARIŞ A. | 01/2018