Fırsat Seçenekleri

Hafta İçi
– Saat 16:00’ya kadar 30 DK Saadet Hamam Ritüeli 150 TL yerine 99 TL
– Saat 16:00’ya kadar 50 DK Hitspa Signature Masaj 290 TL yerine 149 TL
– Saat 16:00’ya kadar Çiftlere Özel 50 DK Hitspa Signature Masaj 580 TL yerine 259 TL

Hafta Sonu
– Saat 16:00’ya kadar 30 DK Saadet Hamam Ritüeli 150 TL yerine 109 TL
– Saat 16:00’ya kadar 50 DK Hitspa Signature Masaj 290 TL yerine 159 TL
– Saat 16:00’ya kadar Çiftlere Özel 50 DK Hitspa Signature Masaj 580 TL yerine 299 TL

Saadet hamam Ritüeli: Bu geleneksel kese ve köpük bakımı hamam sıcaklığında vücudunuzun ılık suyla yıkanıp terapiye hazırlanması ile başlar. Bu işlem ile ciltteki ölü deri atılarak daha yumuşak, taze ve nemlenmiş bir cilt elde edilir. Düzenli uygulandığında cilt dokusunun selülite engel olmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

HitSpa Signature Masaj: Natural aroma esans ve egzotik yağlar ile avuç içleri kullanılarak yapılan yorgun kasları rahatlatan bir masaj tekniğidir.

Masajlar

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar

Spa Kullanım Alanları

Kampanya ile kullanabileceğiniz spa alanları

Hilton İstanbul Kozyatağı Hitclub Spa’da Ruhunuzu Arındırın

Hitspa merkezi günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanız için harika bir yer.

Spa Suit’inize gelin, sağlığı, zindeliği, güzelliği, iyileşmeyi ve iç dünyanızı keşfedererk güne yeniden başlayın. Hitclub’ın hijyenik, ultra modern Spa Suit’leri ayrıcalıklı bir şekilde hizmetinizde. Dahası var ama biz sözü fazla uzatmayalım, en iyisi Hitclub’a gelin, kendinizi zinde ve zende hissetmek için aradığınız herşeyi ve fazlasını bir arada yaşayın. Çünkü siz daha fazlasını hak ediyorsunuz.

Tavsiye Edenler

Satın alanların %100‘ü bunu tavsiye etti

“Hitspa Signature masajı harikaydı, çalışanlar da oldukça ilgili ve güler yüzlü. Kesinlikle tekrar ziyaret edeceğim herkese tavsiye ederim.”
ERSİN T. | 01/2018

“Sakin ve huzurlu bir mekan olması sizi ilk andan itibaren çok etkiliyor. Çalışanların ilgisi kendinizi çok özel hissetmenizi sağlıyor. Masajlar da harika olunca bize de tavsiye etmek kalıyor.”
BUSE Ö. | 12/2017

“Her şey mükemmeldi masaj ve kese köpük şahaneydi, kesinlikle tavsiye ediyorum.”
YASİN O. | 11/2017

“Eşimle beraber signature masajı yaptırdık. Terapistlerin işlerinin uzmanları, güler yüzlü ve çok kibarlar. Masaj müthişti. Spa alanı da temiz ve ferahtı. Çok memnun kaldık. Mutlaka tekrar gideceğiz. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz 🙂 ”
BURCU B. S. | 10/2017

“Eşim ile birlikte çok iyi vakit geçirdik. Masajlar harikaydı. Çalışanlar gayet ilgili ve kibar, spa alanları da gayet sakindi. En kısa sürede tekrar gideceğiz. Herkese tavsiye ediyoruz.”
TANER G. | 10/2017

“Tek kelime ile harikaydı. Çok memnun kaldım, mekan güzel ve dinlendirici. Signature masajını da özellikle tavsiye ederim.”
MERVE N. | 09/2017

“Sakin ve huzurlu bir ortam var, odalar ve kullanım alanları tertemizdi. Masajda harikaydı, terapistler işlerini çok iyi biliyorlar. Herkese tavsiye ederim.”
AYŞEGÜL G. | 08/2017

“Her şeyiyle harikaydı, kesinlikle tavsiye ederim. Saadet hamamı mükemmel 🙂”
SENEM A. | 07/2017

“Signature masajı mükemmeldi özellikle kullanılan yağlara bayıldım diyebilirim. En kısa zamanda tekrar gideceğim herkese tavsiye ediyorum.
MEHTAP G. | 06/2017

“Şehrin içinde huzura kaçış. Saadet Hamam ritüeli şahane, kesinlikle denenmelidir.
YEŞİM K. | 05/2017

“Terapist Enka Hanım’dan çok memnun kaldım, kendisi işinin uzmanı masaj harikaydı. Dinlenme odası çok güzeldi özellikle su yatağı çok dinlendiriciydi mutlaka denemelisiniz. Tavsiye ederim.”
MAZHAR Ö. | 04/2017