Product was successfully added to your shopping cart.

Şişli Este Sea Güzellik Salonu'nda Çeşit Çeşit Zayıflama Paketleri

1 Yorum
3 Bölge İçin Kavitasyon ve 3 Seans Ayak Detoksu...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. işletme, haftanın her günü 09:00- 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile alacağınız fırsatlar : Kavitasyon – Ayak Detoksu – G5 Masajı – Presoterapi ve Pasif Jimnastik İle Zayıflama

Göbek & Bacak İncelme Paketi

20 Dakika Kavitasyon

20 Dakika Derin Yağ Kırma
20 DAkika G5
20 Dakika Pasif Jimnastik
30 Dakika Ozon Kabin
G5 Masajı

Vücudun her bölgesinde uygulanabilen, özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan, zayıflama ve toparlama tedavisinde etkili selülit masajı cihazıdır.

Kavitasyon

Düşük frekanslı ultrasonik ses dalgaları ile yağların kırılıp parçalanarak lenfatik drenaj yolu ile vücuttan atılması anlamına gelen kavitasyon uygulaması, tamamen ağrısız ve hemen ardından günlük yaşamınıza devam edebileceğiniz hızlı ve etkili bir uygulamadır. Gözle görülebilir iyi sonuçlar elde edebileceğiniz bu etkin teknoloji uygulaması sayesinde, rahatsızlık hissettiğiniz bölgelerdeki fazlalıklardan kurtulup belirgin bir inceliğe sahip olabilmeniz mümkün.

Kavitasyon kimlere uygulanamaz?
Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlığı olanlara,
Amaçlanan uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunması halinde,
Amaçlanan uygulama bölgesinde metal protez bulunması halinde,
Hamilelerde,
Akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişiler de kullanılmaz.

Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama yöntemidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

Presoterapi ve Pasif Jimnastik İle Zayıflama

Bayanlar İçin Uygulama Bölgeleri

Göbek
Mide
Simit
Kol
İç bacak
Dış bacak
Selülit bölgesi

Baylar İçin Uygulama Bölgeleri

Göbek
Mide
Simit
Kol

Presoterapi

Pressoterapi; vücuttaki lenf noktalarından başlayarak yapmış olduğu basınçlı uyarılarla ayak tabanından göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapisidir. Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir. Vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımı hızlandırarak damarlar arasında biriken sıvıyı drene eder. Çeşitli hastalıklar sebebiyle oluşan ödemin tedavisinde kullanılır. Kontrollü ritmik basınç terapisi çevresel rahatsızlıklar, şişkinlik, ayak bileği ödemleri, bacaktaki kilolar ve selülit tedavisinin estetik işlemleri bakımı ve önlenmesi için kullanılan ağrısız ve güvenli bir teknik. Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için ,prosör aracı ile birlikte uygulanan yöntemdir. Prosör adı verilen bir cihaz ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır. Selülitlerin en belirgin sebebi dolaşım bozukluğudur. Basınç masajı ile dolaşım bozukluğu giderilerek dokular arasında biriken sıvı drene edilir. Özellikle liposuction gibi cerrahi operasyonlar sonrası, oluşan hematom ve ödemlerin tedavisinde de uygulanmaktadır.

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel incelme tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir. Pasif jimnastik elektroterapi tekniği uygulayarak zayıflama sağlar. Çok sayıda elektrot ucuna sahip olduğu için, vücutta sadece tek bir bölgeye değil tüm vücuda aynı anda etki edebilir. Pasif jimnastik tedavisinde 9 farklı program bulunur bu sayede her bölge için farklı program uygulanır. Kime hangi programın uygulanacağına karar verebilmek için test bir seans uygulanır ve bu ön seansta kişinin hedef bölgesindeki yağların ne oranda olduğu tespit edilir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinin yanı sıra kavitasyon, lipoliz, soğuk radyofrekans ve vakum tedavileri de uygulanır. Her bölgeye farklı seans sayısı ve süresi ile tedavi gerçekleştirilir. Çünkü her bölgedeki yağ oranı farklıdır ve bu yüzden de sürede farklılıklar meydana gelir. Pasif jimnastik tedavisinden sonra bol su içilmesi önerilir, bu sayede parçalanan yağ dokular vücuttan daha hızlı atılır.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. ET

  ELİF T. 01/2019

  Göbek ve bacak bölgesinde incelme paketinden yararlanıyorum. Faydasını görüyorum. Kısa sürede forma girmek isteyen herkes kesinlikle denemeli. Çok temiz bir ortamın olduğunu da belirtmek isterim.

Şişli Este Sea Güzellik Merkezi

Vücudumuzda yer eden, üzerimizden atmakta zorlandığımız yağlarımızdan kurtulmanın vakti geldi...Este Sea Güzelik'te bölgesel incelme uygulaması sizleri bekliyor!Sakın kaçırmayın!
Şişli Este Sea Güzellik Merkezi
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 200TL99TL

  %50 indirim

  15 kişi aldı
 • 850TL150TL

  %82 indirim

  17 kişi aldı
 • 800TL150TL

  %81 indirim

  22 kişi aldı
 • 850TL150TL

  %82 indirim

  13 kişi aldı
 • 750TL250TL

  %67 indirim

  20 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 200 TL

Special Price 99 TL