Product was successfully added to your shopping cart.

Şişli Este Sea Güzellik Merkezi'nde İncelme ve Cilt Bakımı Paketleri

76 Seanslık Mini Cilt Bakımı Hediyeli İncelme ...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. işletme, haftanın her günü 09:00- 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile alacağınız fırsatlar : Mini Cilt Bakımı Hediyeli İncelme Paketi – Radyo Frekans İle Cilt Gençleştirme

76 Seanslık Zayıflama Paket İçeriği

30 Seans Kavitasyon

30 Seans Radyo Frekans

8 Seans Pasif Jimnastik

8 Seans Power Plate

Radyo Frekans Nedir?

Derin cilt altı dokularını canlandırmak ve sıkılaştırmak için derin ısı yaratmak amacıyla RF dalgaları kullanılmaktadır. Yüz derisinin sıkılaşması, vücut hatlarının belirmesi ve kafa derisinin sağlığı için faydalıdır.

Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama yöntemidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.
Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitte kullanılan cerrahi olmayan ameliyatsız bir yöntemdir. Kavitasyon, yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip eder ve depo yağların yapısını bozar. Serbest kalan bu yağlar, ya adalelerde yakılarak ya da üriner sistem veya karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılır.Özellikle bel, karın, göbek, kol ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla kullanılır.

Power Plate Nedir?

Yerçekimi nedeniyle hepimizin kütlesinin kilogram olarak tanımlanan bir ağırlığı vardır. Bu çekim gücüne karşı koyarak hareket eden insan vücudunda kaslar gelişir ve güçlenir.Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate'in ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır.Tercih edilen frekanstaki salınımlar vücut kaslarını gerilme yönünde uyarır.Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir /gevşer ve çalışır.Günümüzde birçok sporcunun antremanlarını üzerlerine ilave ağırlıklar takarak yapmasının nedeni de budur. Vücudun her bölgesindeki kaslar uygulamanın yapıldığı kısa süre içinde yoğun bir disiplin içerisinde çalışır.Power Plate kontrol panelinden seçilecek 40 hz salınım hızı ile kaslarımız saniyede 40 kez gerilir ve gevşer.

Çalışma tamamlanıp dinlenmeye geçildiğinde, vücut kendini dengelemek için metabolizmayı ayarlar. Bu ayarlama ile vücudumuzun performans çizgisi yukarı çekilmiştir.Bir sonraki çalışmada vücut performansını bu yeni çizgiyi baz alarak yukarıya çekmeye çalışır. Vücudun performans arttıcı bu girişimine "supercompensation" denir.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Este Sea Güzellik Salonu

Este Sea Güzellik Salonu'nun sunduğu 76 seanslık zayıflama paketi ile fit bir görünüme kavuşun!Zayıflama paketi alanlara mini cilt bakımı hediye olmasının yanı sıra satın alacağınız radyofrekans ile cilt bakımı ve cilt gençleştirme uygulamasına bayılacaksınız! Sizde fazlalıklarınızı kaybetmek, yaza incecik girmek ve ışıldayan bir cilt için bu fırsatı kaçırmayın!
Este Sea Güzellik Salonu
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
  • 1600TL49TL

    %97 indirim

    23 kişi aldı
  • 150TL59TL

    %61 indirim

    19 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 1.600 TL

Special Price 79 TL