Product was successfully added to your shopping cart.
  • Beyoğlu City Center Hotel'de Aromaterapi Masajı Fırsatları Beyoğlu City Center Hotel'de Aromaterapi Masajı Fırsatları
  • Beyoğlu City Center Hotel'de Bali masajı Fırsatları Beyoğlu City Center Hotel'de Bali masajı Fırsatları
  • Beyoğlu City Center Otel Hamam Fırsatları Beyoğlu City Center Otel Hamam Fırsatları
  • Beyoğlu City Center Otel Sauna Fırsatları Beyoğlu City Center Otel Sauna Fırsatları

Beyoğlu City Center Hotel Olivya Spa'da Masaj Keyfi ve Yüz Maskesi Uygulamaları

1 Yorum
39 TL'den başlayan fiyatlarla!...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. Haftanın her günü geçerlidir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Randevu gereklidir. Randevu ve bilgi için 0212 292 45 76 - 0542 453 01 31 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Masaj Seçenekleri: Aromaterapi – Relax – İsveç – Bali masajı

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.
İsveç Masajı

Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Relax Masajı

Relax masajın en önemli etkeni masajın yavaş ve ağır, hareketlerin baskısı ve tatlı sert olmasıdır, yani acil ve sorunlu olan bölgede çalışıp bitişini relaks olarak tamamlamaktır. Buda kişiyi çok rahatlatır, hem vücutta sorun çözülmüş olur hemde rahatlama uygulaması da yapılmış olur.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. AC

    AYBEN Ç. 01/2019

    Hizmet kalitesi, ilgi alakasi ile her anlamda harika bir tesis, daha güzel Relax masajı yapan bir yer görmedim, bir daha ki sefere görüşmek üzere.

City Center Hotel

Bedeninize huzur verecek masaj! City Center Hotel'de ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek masaj, kese köpük, yüz maskesi uygulamaları sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.
City Center Hotel
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 79 TL

Special Price 39 TL