Product was successfully added to your shopping cart.
 • Yalova Armutlu'da Armodies Termal Park Cilt Bakım Fırsatları Yalova Armutlu'da Armodies Termal Park Cilt Bakım Fırsatları
 • Yalova Armutlu Armodies Termal Park Havuz Fırsatları Yalova Armutlu Armodies Termal Park Havuz Fırsatları
 • Yalova Armutlu Armodies Termal Park Cilt Bakımı Fırsatları Yalova Armutlu Armodies Termal Park Cilt Bakımı Fırsatları

Yalova Armutlu'da Armodies Termal Park'ta Cilt Bakımı

1 Yorum
1 Saat Cilt Bakımı + Yüz Maskesi + Havuz kullan...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 07:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar özel cilt bakımı ve yüz maskesinden yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz cilt bakımları: Özel Cilt Bakımı – Yüz Maskesi

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. EM

  ELİF M. 06/2019

  Cilt bakımı ve yüz maskesi yaptırdım. Uygulama sonrasında cildim daha dinç görünüyor. Ayrıca havuz kullanımının pakete dahil olması hoşuma gitti. Yüzdüm, keyifli bir gün geçirdim.

Yalova Armutlu Armodies Termal Park

Projemiz İstanbul – Bursa – Kocaeli üçgeninin tam ortasında muhteşem bir iklime sahip eşsiz bir bölgede inşaa edilmektedir. Marmara’ nın incisi kilometrelerce uzanan bir sahili, masmavi bir gökyüzü, tertemiz havasıyla deniz orman ve kaplıcanın birleştiği bir noktada, dünyaca ünlü Yalova’nın termal sularını dairenizin içerisine kadar getiriyoruz. Evliya Çelebi’ nin Seyahatname adlı eserine konu olan ve tarihteki adı Armodies olan Armutlu’nun gelişime en açık ve dillere destan doğal güzellikleri içerisindeki Bozburun mevkiine hepinizi bekliyoruz.
Yalova Armutlu Armodies Termal Park
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 250TL165TL

  %34 indirim

  7 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 250 TL

Special Price 165 TL