Product was successfully added to your shopping cart.

Kâr Odaklı Etkin Pazarlama

Geniş bir kitleye ulaşmanın ek gelir sağlaması zaten beklenen bir sonuçtur; ancak bu geniş kitlenin spa ve sağlık yaşam konularında bilgili hazır müşterilerden oluşması, gelirinizde devrim niteliğinde bir artış sağlar.

Kaliteli Müşteriler Ağırlayın

Spafoni müşterileri yeni deneyimleri keşfetmeyi seven, ancak iyi hizmet aldıkları ve sevdikleri yerlere sadıktır. Hizmetinden memnun kaldıkları işletmelere daha çok para harcıyorlar ve arkadaşlarına bu işletmeleri öneriyorlar.

İşletmenizin Cazibesini Arttırın

Müşterilere mekanınızın özenle önplana çıkarılmış özelliklerinin yanı sıra, mekanınızın detaylı bir açıklamasını sunarız. Bu, daha az rekabet ve daha etkili satışanlamına gelir.

Hizmetinizi en iyi şekilde verin

Spafoni Kurumsal’ı bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda kullanmak kolaydır. Kod numarasını yazmanız veya barkodu okutmanız yeterlidir.

Başarılarınızı takip edin

Spafoni Kurumsal’da bulunan detaylı raporlamalar ile müşterilerinizi tanıyın ve kampanyalarınızı kolayca optimize edin. Ödemelerinizin ne zaman yapıldığını takip ederken, gelecek ödemenizi anlık olarak bilin. Müşteri yorumlarınıinceleyin ve puanınızı yükseltin.

Kampanyalarınız için yeni fikirler alın

İşletmenizi büyütmek için en son ipuçlarını, püf noktaları ve araştırmaları öğrenmek için Spafoni Kurumsal Blog’u ziyaret edin. Kampanyaları en ilgi çekici şekilde düzenleyin.

Öne Çıkan İş Ortaklarımız

Spafoni’de yer almaya hazır mısınız?

Bir Spafoni Uzmanı ile görüşmek için 0216 599 00 87 nolu telefonu arayın.

veya aşağıdaki forma iletişim bilgilerinizi bırakın.