Product was successfully added to your shopping cart.
 • Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik profesyonel cilt bakımı Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik profesyonel cilt bakımı

Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'te Kişisel Bakım Paketleri

Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı 39TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa pazar günleri hariç 10:00-21:00, cumartesi günleri 10:00–19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz bakımlar: Profesyonel Cilt Bakımı – İstenmeyen Tüy Uygulaması – Dermapen ile Leke Giderme Uygulaması

Dermapen Uygulaması; Dermapen cilde zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden mikro kanallar açarak cilt yenileme işlemidir. Açılan mikro kanallardan cilde uygun vitamin ve mineraller cildin altına gönderilerek, cilt onarımı sağlanır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar ve yeni doku üretimi gerçekleşir.

Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı; Temizleme, Peeling, Buhar, Siyah Nokta Sıkma İşlemi, Yağ Nodülü Temizleme, Tonikleme, Ozon Maskesi, Ozonlu Buhar, Ozon Aktif Serumla Yüz Maskesi (Leke, akne, Siyah nokta, Yağ nodülü, Kırışıklık tedavileri)

1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Paketi Uygulama Bölgeleri; Bıyık, Koltuk altı, Bikini bölgesi, El üstü ve ayak üstü, Sakal üstü, Kaş üstü ve arası, Çene, Yüz, Göbek

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik

Twins Ozon Aktif Güzellik Salonu Şişli'de kolay ulaşım bölgesinde yer alıyor olması ve en önemlisi kaliteli hizmet veriyor olması sebebiyle büyük bir müşteri kitlesine sahip nadir güzellik salonlarından biri. Uzman kadrosu ile verdiği her hizmetlerde kaliteyi ilke edinen Twins Ozon Aktif Güzellik Salonu bayanların en önemsediği bölge olan yüzlerine en uygun cilt bakımı uygulamaları ile her zaman yanınızda! Cilt tipine uygun dermapen ile leke giderme uygulaması çok uygun fiyata karşınızda... Dilerseniz 1 yıl sınırsız istenmeyen tüy uygulama paketinden de faydalanabilirsiniz!

Sakın kaçırmayın!
Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
 • 120TL39TL

  %67 indirim

  2 kişi aldı
 • 400TL89TL

  %78 indirim

  1 kişi aldı
 • 250TL99TL

  %60 indirim

  2 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 120 TL

Special Price 39 TL