Product was successfully added to your shopping cart.

Büyükçekmece Soner Güzellik Merkezi'nde Kalıcı Makyaj ve Kirpik Lifting Uygulaması

1 Yorum
Kirpik Perması Uygulaması 79TL!...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. güzellik merkezi haftanın her günü 08.30 - 20.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar: Kalıcı Makyaj Eyeliner – Kalıcı Makyaj Dudak – Kalıcı Makyaj Kaş – Kirpik Perması

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. SPA

  SELMA PINAR A. 06/2019

  Kalıcı makyaj tekniğiyle kaş uygulaması yaptırdım. Kaşımdaki seyrek yerler makyajla dolduruldu kaşlarımın görüntüsü şimdi tam istediğim gibi. İlk başta endişem vardı fakat uzmanı çok rahatlattı. Güler yüzlü ve temiz hizmet veriliyor. Ben memnun kaldım düşünen herkese tavsiye ederim.

Soner Güzellik Merkezi

Soner Güzellik Merkezi uzun ve daha yoğun kirpiklere sahip olmak isteyen herkesi Büyükçekmece'ye davet ediyor. Etkileyici ve çarpıcı bakışlara sahip olmak Soner Güzellik Merkezi'nin kirpik perması ve makyaj uygulamaları ile artık çok kolay... Kirpik Perması uygulaması ile düz kirpikleriniz, doğal bir kıvrım kazanacak rimele ihtiyaç uymaksızın gür ve hacimli kirpiklere kavuşacaksınız. Dilerseni kalıcı makyaj işlemlerinden de yararlanabilir, bu sayede kaş, dudak veya eyeliner uygumasıyla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Etkileyici bakışlarınızla herkesi kendinize hayran bırakın, bu eşsiz fırsatı sakın kaçırmayın!
Soner Güzellik Merkezi
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 130TL79TL

  %39 indirim

  18 kişi aldı
 • 450TL199TL

  %56 indirim

  8 kişi aldı
 • 450TL199TL

  %56 indirim

  7 kişi aldı
 • 450TL199TL

  %56 indirim

  6 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 130 TL

Special Price 79 TL