Product was successfully added to your shopping cart.

Nişantaşı Life-i Pilates'te Masaj Keyfi ve Reformer Pilates

1 Yorum
60 DK Reformer Pilates 49 TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Tek kişilik masaj seçeneği sadece kadınlar için geçerlidir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Deep Tissue Asia – Refleksoloji – Traditional Bali Terapi – Shiatsu touch – Thai Terapi – Bölgesel

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. TA

  TUĞÇE A. 05/2019

  Personeli çok deneyimli ve ilgililer. Beklentinize göre size en uygun masajı öneriyorlar. Ben Shiatsu masajı yaptırdım. Daha önce denememiştim. Epey rahatlatıcı bir uygulamaydı, terapistin masajından memnun kaldım. Bu merkezde reformer pilates hizmeti de alıyorum. Vücudumun esneklik kazanmasında ve forma girmesinde etkili oluyor. Herkese öneririm.

Life-i Pilates

Ruhunuzu arındırın! Hem fiziksel hem de psikolojik anlamda daha iyi hissetmenizi sağlayacak, yaşam kalitenizi arttıracak hizmetler ve dokunuşlar deneyimlemeye Life-i Pilates'e davetlisiniz! Şık, temiz ve özenli bir ortamda tüm stresinizden arınacak, fiziksel ve psikolojik olarak yenilenecek ve daha olumlu hissedeceksiniz.
Life-i Pilates
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 109TL49TL

  %55 indirim

  24 kişi aldı
 • 120TL79TL

  %34 indirim

  21 kişi aldı
 • 240TL139TL

  %42 indirim

  18 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 109 TL

Special Price 49 TL