Product was successfully added to your shopping cart.
 • Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness Spa Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness Spa

Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness Spa'da Çocuklara Yüzme Eğitimi

6 Ders Yüzme Eğitimi 1400 TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness Spa

Bienne Wellness Centre 2016 yılında World Luxury Spa Awards tarafından Ülkenin En iyi Butik Spa’sı ve Luxury Travel Guide tarafından 2016 yılında Mövenpick Hotel Ankara yılın en iyi Luxury Wellness Hotel’i ödüllerine layık görülmüştür.

Yenilenmenizi sağlayacak dokunuşlar Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness’da sizleri bekliyor! Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness’da sunduğu hizmeler ile size unutulmaz bir masaj deneyimi yaşatacak.Zihinsel ve fiziksel olarak daima zinde kalmak, şehirdeki yorucu bir günün ardından şımarmak için uzman masaj terapistleri sevdiklerinize en etkili masaj uygulamalarını sunuyor.

Sevdikleriniz masaj keyfinin sonrasında kapalı havuzda yüzmenin keyfini çıkarabilir, geleneksel Türk hamamı, buhar banyosu, jakuzi ve saunada tüm stresinden arınabilir. Ayrıca, tam donanımlı spor salonunda son teknoloji kardiyovasküler aletler ile formunu koruyabilir. Sauna ve buhar odası, kapalı yüzme havuzu, masaj, fitness merkezi ile hizmet veren Bienne Wellness, Ankara’nın en dinlendirici noktası olarak konuklarını dinlendirmeyi hedefliyor.
Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
 • 2000TL1400TL

  %30 indirim

  0 kişi aldı
 • 3000TL2500TL

  %17 indirim

  0 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 2.000 TL

Special Price 1.400 TL