Product was successfully added to your shopping cart.

Yenibosna Midmar Deluxe Hotel'de Cilt Bakımı Fırsatı

1 Yorum
60 DK Cilt Bakımı 169TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir. işletme, haftanın her günü 10:00 - 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile alacağınız fırsatlar: Konsültasyon – Derin Temizleme – Peeling – Cilt Gençleştirici – Nemlendirici – Sıkılaştırıcı – Sakinleştirici – Maskeler – Buhar Banyosu – Besleyici – Yaşlanma Geciktirici – Hücre Yenileyici – Leke Açıcı Ampul Serumlar – Komedon(Siyah Nokta) Temizliği – Tonik Spreyleme – High Frekans – Yüz Masajı

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. BD

  BEYZA D. 09/2019

  Burada ayda bir cilt bakımı yaptırıyorum derin temizleme, peeling ve buhar banyosu cildimi çok rahatlatıyo cildimdeki gözenekleri açıyo. Cildimin yenilenmesi moral veriyo.. hizmetten her defasında çok memnun kalarak ayrılıyorum. Herkese önerebileceğim bi merkez..

Midmar Deluxe Hotel

Her Cilt tipine ayrı olarak kaliteli ürünlerle uyguladığımız bay ve bayanlar için profesyonel, 12 aşamalı 60 dakikalık cilt bakımında; konsültasyon, derin temizleme, peeling, cilt gençleştirici, nemlendirici, sıkılaştırıcı, sakinleştirici, maskeler, buhar banyosu, besleyici, yaşlanma geciktirici, hücre yenileyici, leke açıcı ampul serumlar, Komedon(siyah nokta) temizliği, tonik spreyleme, high frekans ve yüz masajı ile cildiniz yenilenir, tazelenir ve gençleşir.
Midmar Deluxe Hotel
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 270TL169TL

  %37 indirim

  49 kişi aldı
 • 299TL200TL

  %33 indirim

  6 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 270 TL

Special Price 169 TL