Product was successfully added to your shopping cart.
  • Çankaya Mermaid Spa Wellness Sauna Fırsatları Çankaya Mermaid Spa Wellness Sauna Fırsatları
  • Çankaya Mermaid Spa Wellness Havuz Fırsatları Çankaya Mermaid Spa Wellness Havuz Fırsatları
  • Çankaya Mermaid Spa Wellness Hamam Fırsatları Çankaya Mermaid Spa Wellness Hamam Fırsatları

Ankara Çankaya Mermaid Spa & Wellness'ta Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

1 Yorum
40 DK. Seçeceğiniz Bir Masaj + Islak Alan Kullan...

Detaylar

Bu fırsat 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 11.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Sauna Buhar Odası Türk Hamamı ve Kapalı Yüzme Havuzu kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Klasik Masaj – Aromaterapi Masajı
Spa Kullanım Alanları: Sauna – Türk Hamamı

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. MH

    MELİHA H. 12/2018

    İş yerime yakın olduğundan masaj ve havuz kullanımı için buraya sık sık gidiyorum. Kaliteli hizmet veriliyor. Ortamı hijyenik ve sakin. Daha önce klasik masaj yaptırıyordum. Son gidişimde aromaterapi masajı yaptırdım. İki masaj da çok iyi geliyor ve rahatlatıyor. Masörleri çok profesyonel. Kesinlikle tavsiye ederim.

Çankaya Mermaid Spa & Wellness

Stres ve yorgunluktan arının! Mermaid Spa & Wellness'ta günlük hayatın yorucu temposundan arındıracak eşsiz bir deneyime ne dersiniz? Mermaid Spa & Wellness Mermaid Spa & Wellness olarak günlük hayatın ve yoğun iş temposunun bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılarından, yenilikçi, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışındaki deneyimli ve bilgili kadromuzla uyguladığımız masaj çeşitleri ve bakımları ile bedensel yenilenme ve ruhsal arınma sağlamaya çalışmaktayız. 2003'ten beri edindiğimiz deneyimlere dayanarak müşterilerimizin memnuniyetini artırmaya yönelik ve beklentilerini karşılayacak biçimde sektörümüzdeki gelişmelere göre kendimizi sürekli yenilemekteyiz.
Çankaya Mermaid Spa & Wellness
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 200 TL

Special Price 79 TL