Product was successfully added to your shopping cart.

Nişantaşı Mehmet Kandil Estetik Merkezi'nde Kişisel Bakım Fırsatları

1 Yorum
1 Seans İyonlu Ayak Detoksu 24...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. işletme, pazar günü hariç haftanın her günü 13:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile alacağınız fırsatlar : İyonlu Ayak Detoksu – Cilt Bakımı – İstenmeyen Tüy Uygulaması – 6 Boyutlu İpek Kirpik Uygulaması

Cilt Bakımı Uygulaması

Cilt bakımı başlamadan önce güzellik uzmanları tarafından cilt analizi yapılır. Cilt analizi sonrası cilt tipi belirlenir ve bu cilt tipine yönelik uygulanacak profesyonel kozmetik ürünler seçilir. Kullanılacak kozmetik ürünler belirlendikten sonra aşağıda aşamaları verilen cilt bakımına başlanır:

→ Cilt uygun temizleyiciler (süt, jel, vs.) kullanılarak
→ Cildi ölü hücrelerden arındırıp, hücre yenilenmesini aktive etmek için Peeling uygulaması
→ Cildin gözeneklerini açmak için aquagel sürülerek buhar
→ Ciltteki siyah noktalar
→ Temizleme işleminden sonra 3 dakika kadar yüksek frekans uygulanarak cilt dezenfekte
→ Cilt tipine ve ihtiyacına göre uygun serum ve ampüller, iyontoferez ile cilde
→ Daha sonra, cilt tipine göre belirlenen Maske cilde
→ Uygulanan maske temizlenir, tonik ile gözenekler sıkılaştırılır ve son olarak nemlendirici krem ile cilt rahatlatılır.

İyon Detoks Nedir?

Toksinler ciddi sağlık riski yaratabilecek olup, haklarında çok az şey bilinmektedir. Üstelik de, iki veya daha fazla toksin bir araya geldiğinde daha güçlü bir etkiye sahip olup sağlığımızı etkilemektedir. Dişlerimizdeki cıvalı dolgular, kök kanallarında anaerobik bakteri, antibiyotik kullanımına bağlı bağırsaklarda anormal bakteriyel flora, kurşunlu benzin kullanıldığı dönemde kemiklerimizde birikmiş olan kurşun, kanımızda dolaşarak karaciğer metabolizmasını bozan ilaçlar her geçen gün artmaktadır. Toksin kaynakların hızla çoğalmasından dolayı vücudumuzu hızla toksinlerden arındırmamız (detoks) gerekmektedir.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. HEA

  HATİCE EMEL A. 01/2019

  Cilt bakımı yaptırdım. Çok profesyonelce çalışıyorlar. Uygulama cildimi rahatlattı. Kendimi mutlu hissettim. Hijyen konusunda endişeniz olmasın çok temiz çalışıyorlar. Bir sonraki gidişimde iyonlu ayak detoksu yaptıracağım. Arkadaşım yaptırmış çok memnun kalmış.

Nişantaşı Mehmet Kandil Estetik Merkezi

Güzelliğiniz profesyonel ellere emanet! Cilt bakımı, iyonlu ayak detoksu veya ipek kirpik uygulamaları Mehmet Kandil Estetik Merkezi'nde sizleri bekliyor! Sakın kaçırmayın!
Nişantaşı Mehmet Kandil Estetik Merkezi
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 100TL24TL

  %76 indirim

  25 kişi aldı
 • 250TL49TL

  %80 indirim

  27 kişi aldı
 • 250TL59TL

  %76 indirim

  15 kişi aldı
 • 250TL99TL

  %60 indirim

  24 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 100 TL

Special Price 24 TL