Product was successfully added to your shopping cart.
 • Pendik Sevim Vedat Güzellik Merkezi Fırsatları Pendik Sevim Vedat Güzellik Merkezi Fırsatları

Pendik Sevim Vedat Güzellik Merkezi'nde Bakım Paketleri

1 Yorum
İhtiyacınıza en uygun paketi seçin tepeden tı...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Güzellik merkezi, haftanın her günü 10:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir. Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz bakım uygulamaları; Fön,Profesyonel Saç Bakımı, Manikür Pedikür, Kaş, Bıyık, Dip Boya, Keratin Dolgusu ve Bakımı

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. HS

  HATİCE S. 10/2018

  Makyaj yapan bayan işin de çok başarılı ve yetenekli.. 2 kez manikür-pedikür için gittim ve ikisinde de mutlu bir şekilde ayrıldım.

Pendik Sevim Vedat Güzellik Merkezi

Sevim Vedat Güzellik Merkezi'nde tepeden tırnağa güzelliğin en özel hali sizleri bekliyor! Saçlarınıza yeni bir görünüm kazandıracak kesim, fön, profesyonel saç bakımı; rutin güzellik uygulamalarında size zaman kazandıracak manikür, pedikür, el-ayak bakımı, kaş, bıyık paketi... İhtiyacınıza en uygun paketi seçin tepeden tırnağa güzelliğin en özel halini Sevim Vedat Güzellik Merkezi'nde yaşayın!
Pendik Sevim Vedat Güzellik Merkezi
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 80TL49TL

  %39 indirim

  2 kişi aldı
 • 130TL59TL

  %55 indirim

  4 kişi aldı
 • 150TL69TL

  %54 indirim

  1 kişi aldı
 • 150TL69TL

  %54 indirim

  1 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 80 TL

Special Price 49 TL