Product was successfully added to your shopping cart.
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Havuz Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Havuz Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Kapalı Havuz Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Kapalı Havuz Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Jakuzi Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Jakuzi Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Masaj Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Masaj Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Çiftlere Masaj Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Çiftlere Masaj Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Hamam Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Hamam Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Hamam Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Hamam Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Sauna Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Sauna Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Masajları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Masajları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Jakuzi Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Jakuzi Fırsatları
 • Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Fırsatları Hilton Kozyatağı Hitclub Spa Fırsatları

Hilton İstanbul Kozyatağı Hitclub Spa’da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

30 Yorum
Hafta Içi 50 DK Hitspa Signature İsveç Masajı ...

Detaylar

Bu fırsat 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa hafta içi her gün 07:00 – 21:00,saatleri arasında hizmet vermektedir. Otopark kullanımı %50 indirimlidir. Randevu gereklidir, randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu alındıktan sonra iptal durumlarında randevu saatine son 2 saat kala telefon ile görüşerek randevu iptali gerçekleştirebilirsiniz. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.


Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Hitspa Signature, Bali, Gold Seremoni, Aromatherapy, Tetik Nokta, Romantic Couple Dream Masajı
Spa Islak Kullanım Alanları:Covid-19 Salgını Sebebi İle Geçici Olarak Hizmet Veremeyecektir
Ek Hizmetler: Baş Havlusu, Vücut Havlusu, Terlik, Bornoz


EK HİZMETLER TEK KULLANIMLIK HİJYENİK PAKETLER HALİNDE ODADA HAZIR BULUNACAKTIR.


HitSpa Signature Masaj : Seviye * * * (Middle) Diğer adı İsveç masajı olarak bilinen klasik masaj, huzur verici bir müzik ve hoş kokulu yağlarla uygulanır. Gündelik yorgunluğunuzdan ve sizi rahatsız eden sıkıntılardan kurtulmak, gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak ve kaslardaki gerginliği azaltmak hedeflenir.


Bali Masajı: Seviye * * * (Middle) Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktalarına uygun sağlanan basıncın enerji merkezlerini dengelemesi esastır. Bu masajda olağanüstü bir rahatlama ve dinlenme yaşanır.


Gold Seremoni Masajı: Seviye * * (Soft Middle) Gold seremoni rituelinin vazgeçilmezi olan pırıltılı altın yağı ile cilt beslenerek ışıl ışıl parlar. Özel günlerin ve yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan altın yağı aydınlığının, üzerinizden hiç gitmemesini isteyeceksiniz.


Aromatherapy Masajı: Seviye * (Soft) Adından da anlaşılacağı üzere aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masajda vücudunuz aromatk yağları emer ve bu sayede kendinizi hafiflemiş hissedersiniz. Aromaterapi masajının terapötik (ön belleğe dönme) etkisi bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatan bir terapi şeklidir.


Tetik Nokta Masajı: Seviye * * * * (Hard) Siyatik sinir lezyonu, kas tutulmaları ve spazm olarak bilinen sinir kasılmalarının neden olduğu ağrıları hafifletmek için anahtar noktalara derinlemesine uygulanan bir masaj tekniğidir.


Romantic Couple Dream Masajı VIP : Seviye * * * (Middle) Çift kişilik couple odada çiftlere özel yapılan 50dk. Signature İsveç masajı ve ardından 40dk. Jakuzi keyfi ile birlikte sunulan 90dk lık bir hizmettir.* Otopark kullanımı %50 indirimlidir.

Müşteri Yorumları

30 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. Et

  Ece tel 02/2020

  Temiz ortam, ilgili ve işini iyi yapan özenli personel. Herşey çok güzeldi

 2. AK

  Ahmet K* 08/2019

  Sorunsuz güzel kullanımdı, tekrar tercih edeceğim.

 3. EB

  EMİR B. 07/2019

  Hitspa signature masajını kesinlikle denemelisiniz. Çok rahatlatıyor ve keyif veriyor. Uzmanın uygulaması da çok başarılı. Spa alanları ise temiz ve sakindi. Tavsiye ederim.

Hilton İstanbul Kozyatağı Hitclub Spa

Güvenli Turizm Oteli Sertifikası alan Anadolu Yakası’nın İlk 5 Yıldızlı Uluslararası Zinciri Hilton Kozyatağı Oteli, Hijyen Standartları gereği T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı  öncülüğünde hazırlanan Covid-19 Ve Hijyen değerlendirmelerinde SPA alanında uygulanacak kriter aşağıdaki gibidir. • Misafir tesise girmeden önce ellerini dezenfekte etmelidir.

 • Misafir, sosyal mesafe uyarılarını, işaret yönlendirmelerini takip etmelidir.

 • Spa girişinde, hijyenik paspas üzerinden geçerek, yetkili personel tarafından temassız ateş ölçer ile vücut sıcaklıkları kayıt altına alınacaktır.

 • Misafir otele girişte ve otelin ortak alanlarında tek kullanımlık maske kullanmak zorundadır.Misafir her tesis kullanımında Covid-19 formunu imzalayacaktır. 

 • Tesise giriş-çıkış saatlerinin kayıt altında tutulacağını ve yetkililerce bu bilgilerin istenmesi halinde gerekli kurumlarla paylaşacağını taahhüt ve kabul eder.

 • Vücut ısı değeri normal fakat hastalık belirtisi olan misafirlerin tesise girişi gerçekleşmeyecektir. (Bu misafirlerin kupon kodları kullanılmamış sayılacaktır)

 • Buhar odası, sauna, jakuziler, hamam ve duşlar Sağlık Bakanlığı yeni bir genelge yayınlayana kadar kullanılmayacaktır.

 • Ortak kullanım alanlarında maske ve eldiven gibi atık ürünler için özel çöp kovaları koyulmuştur. Misafir eldiven ve maske atıklarını üzerinde uyarı işaretleri bulunan bu özel çöp kovalarına atmaları zorunludur!


Sürekli ve sürekli temizlik prensibi ile hareket eden ve Güvenli Turizm Sertifikamızla ağırladığımız tüm masaj misafirlerimiz için odaları 60dk boyunca Hilton CleanStayTM protokolleri çerçevesinde dezenfekte edilmiş olacaktır. Misafirlerimiz kapılarında bulunan ‘oda kullanıma hazır’ anlamına gelen temizlik mühürünü ilk kendileri açarak odaya girişleri sağlanacaktır.


İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Hilton İstanbul Kozyatağı Hitclub Spa’da ruhunuzu arındırmak ister misiniz? Yoğun ve stresli geçen günün ardından Hitclub Spa merkezinde bütün yorgunluğunuzu üzerinizden atıp rahatlayabilirsiniz. Hitclub Spa’nın hijyenik, ultra modern Spa Suit’lerinin hizmetleri ile kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Hilton İstanbul Kozyatağı Hitclub Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
30 Yorum
 • 350TL250TL

  %29 indirim

  293 kişi aldı
 • 375TL275TL

  %27 indirim

  126 kişi aldı
 • 375TL275TL

  %27 indirim

  112 kişi aldı
 • 375TL275TL

  %27 indirim

  78 kişi aldı
 • 800TL700TL

  %12 indirim

  309 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 350 TL

Special Price 250 TL