Product was successfully added to your shopping cart.

Ataşehir Royal Estetik Güzellik'te Kirpik ve Cilt Bakımı Paketleri

1 Yorum
Bitkisel Cilt Bakımı 69TL...

Detaylar

Bu fırsat 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. güzellik merkezi hafta içi 09:00 – 20:00 cumartesi 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar: Microblading Kaş Kontürü – Kalıcı Eyeliner- Dipliner – İpek Kirpik – Kirpik Lifting – Kirpik Lifting – Cilt Bakımı

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. SA

    SEVİM A. 11/2018

    Gayet iyi ve kaliteli bir hizmet veriliyor. Teşekkürler

Ataşehir Royal Estetik Güzellik

Royal Estetik Güzellik, kendinizi ayna karşısında kusursuz hissetmeniz için kapılarını aralıyor. Artık ayna karşısında saatlerce vakit kaybetmenize gerek yok, uygun fiyatlı kampanyalar kapsamında doğal ve bakımlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için acele edin!
Ataşehir Royal Estetik Güzellik
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 130 TL

Special Price 69 TL