Product was successfully added to your shopping cart.
 • Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa Kapalı Yüzme Havuzu Fırsatı Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa Kapalı Yüzme Havuzu Fırsatı
 • Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa Kapalı Yüzme Havuzu Abonelik Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa Kapalı Yüzme Havuzu Abonelik

Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa'da Kapalı Yüzme Havuz Üyeliği

2 Yorum
1 aylık ya da günlük kapalı yüzme havuz ve T...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Ni Thai Spa her gün 07:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Tesis kullanım alanlarına; Türk hamamı, sauna ve kapalı havuz dahildir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Tesis Kullanım Alanları: Türk Hamamı - Sauna - Kapalı Havuz

Müşteri Yorumları

2 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

2

 1. AP

  Alev P. 06/2019

  Fırsatı satın alarak oteli aradım ve spa bölümüne bağlandım, ardından ilgili tarihi vererek rezervasyon oluşturdum. Rezervasyon günü çantam ile vaktinde giderek havuz kullanımı, sauna ve hamamda unutulmaz vakit geçirdim. Otel ve spafoni sitesine teşekkür ederim.

 2. BG

  BAŞAK G. 09/2018

  3 aylık havuz paketinden satın aldığım otelden çok memnunum özellikle istediğiniz zaman kullanım imkanı veriyorlar. Birde istediğiniz zaman ıslak alanları da kullanabiliyorsunuz.

Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa

İstanbul’un ve yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken; Holiday Inn Şişli Fitness & SPA, uygulanan masaj çeşitleri, vücut bakımları ve hydroterapileri ile bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacak. Bakımlarımız sırasında kullanılan özel ürünler sayesinde misafirlerimiz gündelik hayatlarına döndüklerinde de uygulamalarımızın yenileyici etkisini uzun bir süre hissedeceklerdir.

Şefkatli ve kişisel hizmet anlayışı Fitness & SPA’nın felsefesidir. Bizimle beraber geçireceğinizin zamanın hayatınıza bütünleyici ve yenileyici bir bakış açısı kazandıracağına eminiz. Bizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Tercihinize bağlı olarak yalnız, bir arkadaşınızla veya en güzeli sizin için özel birisi ile birlikte Fitness & SPA’nın büyüleyici spa hizmetlerinden faydalanarak dinlenin ve nefes alın.
Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
2 Yorum
 • 150TL59TL

  %61 indirim

  62 kişi aldı
 • 499TL179TL

  %64 indirim

  85 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 59 TL