Product was successfully added to your shopping cart.
  • The House Residence Fitness Fırsatları The House Residence Fitness Fırsatları
  • The House Residence Pilates Fırsatları The House Residence Pilates Fırsatları
  • The House Residence Spor Alanı Fırsatları The House Residence Spor Alanı Fırsatları

Şişli The Spa Fitness (The House Residence)'da Fitness ve Pilates Fırsatları

1 Seans Reformer Pilates 109 TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir. Tesis kullanım saatleri Haftaiçi 07:00-23:00 / Haftasonu 08:00-22:00 Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Pilates ; *Kampanya dahilinde ıslak alan kullanımı yoktur *Ders süresi 60 dakikadır *Havlu ve su kullanımı ücretsiz olarak karşılanmaktadır
Fitness : *Üyeler Tesis kullanımı ve Grup derslerinden ücretsiz yararlanmaktadır *Kampanya Spa kullanımı ve Özel dersleri içermemektedir.
*Havlu kullanımı ücretsiz yapılmaktadır.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

The House Residence

The House Hotel Bomonti’nin 510 metrekarelik spor salonunda son teknoloji ekipmanlar, pilates ve yoga için kullanılabilen bir stüdyo ve 110 metrekarelik ısıtmalı kapalı havuz var. Spa ise modern ve geleneksel terapileri bir arada sunuyor. Saunalar, buhar odaları ve masajdan cilt bakımına çeşitli terapilerin uygulandığı terapi odaları bulunuyor.
The House Residence
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor

Normal Fiyat : 180 TL

Special Price 109 TL