Product was successfully added to your shopping cart.
  • Double B. Baby Spa Double B. Baby Spa
  • Double B. Baby Spa Double B. Baby Spa
  • Double B. Baby Spa Double B. Baby Spa
  • Double B. Baby Spa Double B. Baby Spa

Double B. Baby Spa'da Bebeklerinize Özel Baby Masajı

60 DK Floating ve Bebek Masajı 125 TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa 10:00 - 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Floating – Bebek Masajı

*Seanslar tek oda tek havuzda aileye özel olarak (VİP) düzenlenir, bebeklerin algısı ve konforunu düşünerek bebeği olumsuz etkileyecek bir durum olmaması adına tamamen sizinle beraber kendini güvende hissedecek bir ortam sunulmaktadır. Daha sonrasında ortalama 20-30 dakika hidroterapili havuzlarda floating yani bebeklerin suda bireysel hareketlenme süreci daha sonrasında da bebek masajı yapılmaktadır. Bebek masajı ise ortalama 20-25 dakika kadar sürmektedir.Seanslarda kullanacağınız her ürün (mayo bez, havlu, boyun simidi, yağ vb.) merkezimizde mevcut ve seans ücretine dahildir. Seanslar hazırlığıyla beraber ortalama 1 saat sürmektedir. 20 günlükten itibaren 10 12 aya kadar hizmet verilmektedir.Seans sonu anneye ücretsiz el masajı yapılmaktadır. Ayrıca seans hatırası olarak bir adet bebek spa pozu cıktı olarak hediye edilmektedir.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Double B. Baby Spa

Double B. Baby Spa standart bebek ürünlerinin dışında, yenilikçi yaşam trendlerini düşünen, konfor ve sağlığı aynı anda isteyen anneler ve bebekleri için alternatifler yaratmak üzerine kurulmuş bir markadır.
Double B. Baby Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
  • 175TL125TL

    %29 indirim

    0 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 175 TL

Special Price 125 TL