Product was successfully added to your shopping cart.

Beşiktaş DI Shine'da Cilt Bakımı Uygulamaları

1 Yorum
60 DK. Detaylı Cilt Bakımı 49TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir. güzellik merkezi Haftanın her günü 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar: Mezoterapi — Cilt Bakımı

*İğnesiz Mezoterapi : Cildi epidel dokunun altından onarmak ve yenilemek Büyüme faktörü ve mezoterapi ürünleri ile cildin ihtiyacına göre protokol belirleyerek ciltteki sorunu gidermek için yapılır. Cildi onarmak en önemli amacımız. Sonuç en yüksek %85 , en düşük %60 onarımdır. İlk seans sonrasında dahi sonuç alınır.

*İşlemler: Ci̇lt anali̇zi̇ (hangi cilt tipine sahip olduğunuzu tespit edip ve ilerlenecek yol belirlenir) Ci̇lt temi̇zleme Peeli̇ng (ölü derinizden kurtulmanızı sağlayıp aynı zamanda yüz kaslarınız gevşetilir) Buhar terapi̇si̇ (gözenekleriniz yumuşatılır) Komedon ve akne temi̇zleme (yumuşayan gözeneklerin Içlerindeki kir ve yağlardan kurtulmanız sağlanır) Koruyucu ve nemlendi̇ri̇ci̇ (ph dengesinin düzenlenmesine yardımcı olup zararlı etkilere karşı korunmasın sağlanır)

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. NA

    NAGİHAN A. 06/2019

    Mezoterapi uygulatıyorum. Uzmanları çok dikkatli çalışıyor. İğnesiz mezoterapi hizmeti vermeleri benim burasını tercih etme sebebim. İki seans yaptırdım. İlk seansta etkisi hemen hissediliyor. Aknelerim geçti. Uygulama cildimi rahatlattı şimdi daha dinç görünüyor.

DI Shine

Cilt bakımı güzelliğin yanı sıra sağlık açısından da büyük önem taşıyan her bireyin ihtiyacı olan bir uygulamadır. Hava kirliliği, beslenme şekli, stres, yoğun iş temposu, hastalıklar, kullanılan ilaçların yan etkisi gibi bir çok şey cilt kusurlarının oluşumuna etkendir. Bu etkenlerin önüne geçmek ve kusurları en aza indirgemek için cilt bakım paketinizi almayı, cildinizdeki etkiyi deneme fırsatını kaçırmayın...
DI Shine
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 200 TL

Special Price 49 TL