Product was successfully added to your shopping cart.
 • Aydın Germencik Hedef Dağ Termal Otel Masaj Fırsatları Aydın Germencik Hedef Dağ Termal Otel Masaj Fırsatları
 • Aydın Germencik Hedef Dağ Termal Otel Hamam Fırsatları Aydın Germencik Hedef Dağ Termal Otel Hamam Fırsatları
 • Aydın Germencik Hedef Dağ Termal Otel Havuz Fırsatları Aydın Germencik Hedef Dağ Termal Otel Havuz Fırsatları

Aydın Hedef Dağ Termal Otel'de Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

2 Yorum
Günübirlik Islak Alan Kullanımı + Hamburger Me...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 11.00 - 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Sauna Buhar Odası Türk Hamamı ve Havuzlar kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Klasik Masaj – Kese-Köpük Masajı
Spa Kullanım Alanları: Saunalar – Türk Hamamı – Termal Havuz – Buhar Odası

*Otelimizde alkollü içecek hizmeti verilmemektedir. Gerekli durumlarda evlilik cüzdanı istenebilir. Otelimiz evcil hayvan kabul edememektedir.

Müşteri Yorumları

2 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

2

 1. MS

  MÜGE Ş. 12/2018

  Türk hamamını ve termal havuzu kullandım. Çok huzurlu ve hijyenik bir ortamı var. Kese köpük masajı yaptırdım. Çok başarılıydı. Hizmetin kalitesinden çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 2. YK

  YUSUF K. 11/2018

  Çok profesyonel ve başarılı bir yer. Arkadaşımın tavsiyesi ile gittim çok beğendim gerçekten güler yüzü ve iş başarısı harika

Aydın Hedef Dağ Termal Otel

Aydın Dağ Termal otelimiz Aydın İli Germencik İlçesi ılıca mevkii Bozköy’ de bulunmaktadır. Aydın-İzmir otobanına 9 km, Aydın İl Merkezine 29 km mesafede bulunan kaplıca alanı, Aydın Dağlarının uzantısı olan Gümüş Dağı eteklerinde ormanlık bir alan içerisinde yer almaktadır. Rivayetlere göre Hz. Meryem Ana döneminden kalma olduğu söylenen, resmi kayıtlara göre ise 14. yüzyıla kadar dayanan tarihi Meryem Ana Termal Havuzu ve Hamamı tesisimiz sınırları içinde yer almaktadır. Yine aynı bölgede tesise yakın yerlerde tarihi köprüler ve mekânlar olması, bu bölgenin yüzyıllardır tedavi amaçlı olarak günümüze kadar kullanıldığını ve şifa dağıttığını göstermektedir. Termal suyunun şifa verici özelliği ve güler yüzlü hizmet anlayışı, size eşsiz bir dinlenme ve tazelenme ile hem vücudunuzu hem de ruhunuzu rahatlatacak imkânı sağlayacaktır. Aydın; antik çağlardan beri çeşitli uygarlıklara merkez olmuş, Afrodisias, Milet, Alinda, Didyma, Nisa, Priene, Magnesia gibi önde gelen tarihi kentleri ile tarihte yerini almıştır. Aydın şehri “Tralleis” antik kentinin üzerine kurulmuştur. Eski çağlarda “DAĞLARINDAN YAĞ, OVALARINDAN BAL AKAN VE SAĞLIKLI İNSANLARIN YAŞADIĞI MEMLEKET” olarak ünlenen şehrimiz, termal yeraltı sularının da merkezi durumundadır.
Aydın Hedef Dağ Termal Otel
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
2 Yorum
 • 150TL49TL

  %67 indirim

  63 kişi aldı
 • 250TL159TL

  %36 indirim

  58 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 49 TL