Product was successfully added to your shopping cart.
 • Bof Hotel Ataşehir Hamam Fırsatları Bof Hotel Ataşehir Hamam Fırsatları
 • Bof Hotel Ataşehir Masaj Fırsatları Bof Hotel Ataşehir Masaj Fırsatları
 • Bof Hotel Ataşehir Spa Hamam Fırsatları Bof Hotel Ataşehir Spa Hamam Fırsatları
 • Bof Hotel Ataşehir Sauna Fırsatları Bof Hotel Ataşehir Sauna Fırsatları
 • Bof Hotel Ataşehir Buhar Odası Fırsatları Bof Hotel Ataşehir Buhar Odası Fırsatları

Ataşehir Bof Hotels Viento Spa’da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

33 Yorum
Türk hamamı, sauna ve buhar odası kullanımınd...

Detaylar

Bu fırsat 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 11:00 – 17:00 saatleri arasında geçerlidir. Fırsatı satın alanlar Türk hamamı, sauna ve buhar odası kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Bali - Sıcak Taş
Spa Kullanım Alanları: Türk Hamamı – Sauna – Buhar Odası

Müşteri Yorumları

33 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. EH

  ELA H. 05/2019

  Sıcak taş masajından yararlandım. Masörün uygulaması gerçekten çok başarılı. Mekanın hijyen konusundaki hassasiyeti de bence güven verici. En kısa sürede tekrar gideceğim. Herkese tavsiye ederim.

 2. GF

  GİZEM F. 02/2019

  Zihninizi boşaltmak ve tüm stresinizi almak istiyorsanız bence Bali masajını denemelisiniz. Ben yaptırdım ve çok memnun kaldım. Terapisti işine hakim ve ilgili. Masaj uygulaması beni rahatlattı. Herkese tavsiye ederim.

 3. BI

  BÜŞRA I. 01/2019

  Sıcak taş masajı yaptırdım. Ayrıca buhar odasını da kullandım. Beni rahatlattı. Personelin ilgisi ve ortamın ferahlığı da çok hoşuma gitti. Epey keyif aldım.

Ataşehir Bof Hotels Viento Spa

Masajın rahatlatıcı ve sağlık veren etkisini hiçbir şeye değişmeyenlerden misiniz? Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir Suander SPA, bedeninizi dinlendirmek ve ruhunuzu arındırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Kendinizi Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir Suander SPA’nın uzmanlarının ellerine bırakarak, masajın rahatlatıcı ve keyif verici etkisini hissedebilirsiniz.


Spafoni ayrıcalığı ile sunulan bu fırsatı yakalayarak, Bali veya sıcak taş masajlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu fırsat kapsamında, Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir Suander SPA’nın geleneksel Türk hamamı, sauna ve buhar odalarında ayrıcalıklı bir deneyim yaşayarak kendinizi şımartabilirsiniz. Bu fırsatı yakalamanın ve keyifli bir gün geçirmenin şimdi tam zamanı!

Ataşehir Bof Hotels Viento Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
33 Yorum
 • 190TL129TL

  %32 indirim

  1351 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 190 TL

Special Price 129 TL