Masajın Bedeninize ve Ruhunuza Yansıyan Faydalarını Keşfedin

İnsan vücudu hem ruhsal hem fiziksel olarak yorulmaya elverişlidir. Günlük hayatın beraberinde getirdiği stres, iş yoğunluğu, şehrin kalabalığıyla birlikte bedeninize ve ruhunuza yansıyan ‘halsizlik’ hissi sizi fark etmeseniz bile mutsuzluğa sürükleyebilir. ‘Kendine bir iyilik yap’ sloganıyla yola çıkan Spafoni, bedeninize yansıyan yorgunlukları vücudunuzdan atmanızı sağlayacak fırsat seçenekleri ile üç yıldır mutlu müşteriler biriktirmeye devam ediyor.

Farklı lokasyonlarımız ve her bütçeye uygun fırsatlarımız ile birlikte stresin vücudunuza yansıyan etkilerini azaltmak ve canlanmış hissetmenizi sağlamak amacıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Spa & Masaj kategorisindeki fırsatları ile sektörde rakiplerini geride bırakan Spafoni, güler yüzlü ve size her zaman yardımcı olmaya hazır ekibi ile her geçen gün müşteri kitlesini genişletiyor. Huzur ve mutluluğun bedenin dinlenmesiyle geleceğinin farkındalığı ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin teşekkür dolu geri dönüşleri ile yaptığımız işe daha çok bağlanıyoruz.

Günlük hayatın ruhunuza yansıyan olumsuzluklarını, bedeninizden başlayarak silebileceğiniz fırsatlarımız 2014 yılından bu yana web sitemizde hizmetinizde.

Peki Spafoni’yi bu kadar özel kılan bu fırsatların vücudumuza bilimsel ve psikolojik yansımaları ne?

Yaşamın beraberinde getirdiği sorumluluklar özellikle şehir hayatında bizleri çok fazla yorup, hırpalar. Çoğu zaman dinlenmek ile geçeceğini düşündüğümüz bu yorgunluklar aslında kaslarımıza kadar etki ederek kolay kolay vücudumuzdan atılamazlar. Masaj seansları sırasında yapılan uygulamalar bu işin eğitimi almış, sertifikalı uzmanların vücudunuzda yorgunluğun biriktiği belli noktalara yoğunlaşarak kaslarınızdaki yorgunluğun atılmasını ve kendinizi daha huzurlu hissetmenizi sağlar. Özellikle kış aylarında kaslarınıza yansıyan yorgunluk, düzenli olarak yaptırılan masaj seansları ile vücudunuzdan atılır ve rahatlamış bir vücut beraberinde daha huzurlu bir psikolojiyi de yanına taşır.

Düzenli masaj bağışıklık sisteminizin güçlenmesini ve hücrelerinizin yenilenmesini sağlar. Kan dolaşımını düzenler ve vücudunuzda biriken ödemi atmanıza yardımcı olur. Sindirim sisteminizin daha iyi çalışmasına yardımcı olan masaj, metabolizmayı v yağ yakımını hızlandırır bu nedenle daha rahat ve sağlıklı kilo vermenize yardımcı olur. Kasların gevşemesine, eklemlerin rahatlamasına ve hareket kabiliyetinizin artmasına yardımcı olur. Düzenli masaj, rahat uyumanızı ve uyku düzeninizin normale dönmesine yardımcı olur. İstatistikler, bir kere masaj yaptıran bireylerin %92′ sinin ikinci masaj seansına da gittiğini ve masajın etkilerinin günlük yaşantılarına da yansıdığını belirtmektedir.

Biz Spafoni ailesi olarak, tüm bu etkilerin fiziksel ve ruhsal olarak yansımalarının ne kadar olumlu sonuçları beraberinde getirdiğinin farkındayız ve her gün artan lokasyonlarımız ve her cebe hitap eden fırsatlarımız ile spafoni.com üzerinde hizmet vermenin gururuyla 3 senedir sektörde 1 numarayız. Sizde tüm bu etkileri hissetmek isterseniz, kendinize bir iyilik yapın ve size uygun lokasyonda ki fırsatlarımızdan birinde yerinizi ayırtın. Unutmayın, fiziksel olarak rahat ve huzurlu bir beden, ruhsal olarak daha mutu hisseder.

Mutluluk için bir adım atın ve Spafoni ile kendinize bir iyilik yapın!