Product was successfully added to your shopping cart.

Mecidiyeköy Berillife Güzellik Salonu'nda Cilt Bakımı ve İncelme Paketleri

1 Yorum
Cilt Bakımı Uygulaması 49TL...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. İşletme Pazar günleri hariç haftanın diğer günleri 09.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar: Cilt bakımı – Micro Plus ile Bölgesel İncelme – Magic Probe ve Lenf Drenaj – Hücre yenileme – Dermabrazyon –Oksijenle bakım

*Bölgesel incelme paketinde; her bir kod sadece 1 bölge için geçerlidir.
*Bölgesel incelme paketi bölgeler: Göbek, bacak, tüm göğüs, yüz, kollar ve sırt

Cilt bakımının aşamaları : Yüzeysel temizleme, peeling, buhar, oksijen, akne temizliği, tonikleme, altın maske, temizleme, nemlendirici masaj, kırışık açma, dermabrazyom

Micro Plus : Cerrahi uygulama yaptırmak istemeyen kişilerde bölgesel zayıflama cihazı olarak Micro Plus ile uygulanmaktadır. Selüliti engeller ve tedavi eder. Yağların kırılmasını sağlar. Yağların vücuttan atılmasını sağlar.

CRYO Derm Soğuk Lipoliz: Cryo (Soğuk) Lipoliz kontrollü soğutma sistemi ile yağları giderme tedavilerinde kullanılan son teknolojidir.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. ET

  ESRA T. 09/2019

  Arkadaşımın önerdiği bir yer.. 2 seans magic probe ve lenf drenaj uygulaması yaptırdım. Müthiş bit deneyimdi çok memnun kaldım.. Masaj epey rahatlattı. Gelişmiş cihazların kullanılması, temiz bir ortamda çalışılması da bence çok önemli. Tavsiye ederm.

Mecidiyeköy Berillife Güzellik Salonu

Güzelliğinizi yeniden keşfedin!Olumsuz hava şartları, stres vb... etkenlerin cildinizde bıraktığı olumsuz izleri silecek, güzelliğinize gölge düşüren fazlalıklardan kısa sürede kurtulacak ve güzelliğinizi yeniden keşfedeceksiniz!
Mecidiyeköy Berillife Güzellik Salonu
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 100TL49TL

  %51 indirim

  15 kişi aldı
 • 600TL49TL

  %92 indirim

  31 kişi aldı
 • 350TL49TL

  %86 indirim

  21 kişi aldı
 • 400TL59TL

  %85 indirim

  14 kişi aldı
 • 1500TL299TL

  %80 indirim

  24 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 100 TL

Special Price 49 TL