Product was successfully added to your shopping cart.
  • The One Thai Massage Spa Fırsatları Başakşehir The One Thai Massage Spa Fırsatları Başakşehir
  • The One Thai Massage Spa Firsatı Başakşehir The One Thai Massage Spa Firsatı Başakşehir
  • Başakşehir The One Thai Massage Spa Firsatlari Başakşehir The One Thai Massage Spa Firsatlari
  • The One Thai Massage Spa Satin Al The One Thai Massage Spa Satin Al
  • Başakşehir The One Thai Masaj Fırsatı Başakşehir The One Thai Masaj Fırsatı

Başakşehir The One Thai Massage & Spa'da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

Başakşehir'de Aroma Terapi masajı, Uzak doğu s...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. İşletme haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Paket İçerikleri
• Aroma terapi masajı + Uzak doğu sıcak içecek ikramları.
• Thai masajı + Uzak doğu sıcak içecek ikramları.
• The one thai masajı + Uzak doğu sıcak içecek.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Başakşehir The One Thai Massage & Spa

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesinde Badem bölgesinde profesonel terapistlerimizle sizlere en kaliteli masaj deneyimini sunmak için hizmetinizdeyiz. Uzak doğu dekorasyonu ve müzikleri ile sizlere en güzel Uzak doğu spa deneyimini yaşatıyoruz. Seanslarımızdan çıktıktan sonra kendinizi daha sağlıklı, huzurlu ve zinde hissedeceksiniz.

The One Thai Massage & Spa'da nitelikli masaj terapistleri, kaslarınızı gevşetecek ve şımartıcı Thai tarzı ya da Aromaterapi masajı sunacak.

- THAI MASAJI
Thai masajı 2000 yıldan fazla bir süredir uygulanan bir masaj türüdür. Kas spazmları , ağrıları ve vücüt duruşunu iyileştirir. Kan dolaşımını ve lenf akışını düzenler. Yorgunluk , eklem ağrılarını ve şişlikleri azaltır.

- AROMA TERAPİ MASAJI
Tüm vücuda uygulanan iyileştirici özelliğe sahip bir asaj türüdür. Bitkilerden damıtılan aromatik özler burundaki sinir hücrelerini uyandırır kokusu cildinize işlyerek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

- AYAK MASAJI
Vücuttaki enerji akışını dengelemek amacıyla ayaklardaki belli bölgelere baskı uygulayarak yapılan bir masaj türüdür. Vücuttaki bütün sinirler ayaktan geçtiği için bütün vücudun rahatlamasını sağlar.

- THE ONE THAİ SPA MASAJI
Spamızın uyguladığı özel bir masaj türüdür. Herbal denilen içinde baharatların bulunduğu torba kaynatılıp vücuda masaj uygulanır. Ardından aroma terapi ile devam edilir.

- SICAK TAŞ TERAPİ
Sıcak taş terapisi ısıtılmış taşların kullanıldığı bir masaj şeklidir. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını arttırır ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur.

- TUZ PEELING VE AROMA TERAPİ
Brazilya cupuaçu bitkisiyle harmanlanmış tuz peelingi ile uygulanan peeling sayesinde cildinizdeki ölü deriyi atabilirsiniz. Ayrıca tuz peelingi hem yüz bölgesine hemde vücuda uygulanabilir bir peeling çeşididir. Tuz Peelingi, cildinize ipeksi bir yumuşaklık ve ölü hücrelerin atılmasıyla yerine tap taze bir cilt bırakır. Ardından aroma terapi masajı ile devam edilir.

- SIRT, BAŞ ve OMUZ MASAJI
Thai Sırt, Baş ve Omuz Masajı, tüm vücut yerine belirli alanlara odaklanan özel bir terapidir. ... Sırtınıza, başınıza ve omuzlarınıza odaklanmak, gevşemenize yardımcı olur ve gerginlikle ilişkili baş ağrılarının ortaya çıkmasını azaltabilecek kaslardaki stres hormonlarının azaltılmasına yardımcı olur.
Başakşehir The One Thai Massage & Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
150 TL