Product was successfully added to your shopping cart.
 • Nişantaşı Arcade Hotel Bölgesel İncelme Fırsatları Nişantaşı Arcade Hotel Bölgesel İncelme Fırsatları
 • Nişantaşı Arcade Hotel Selülit Masajı Fırsatı Nişantaşı Arcade Hotel Selülit Masajı Fırsatı

Nişantaşı Arcade Hotel Edda Spa Wellness Club’da Microplus ile Bölgesel İnceleme ve Şekillenme Uygulaması

4 Yorum
Anti selülit masajı ve microplus bölgesel incel...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Anti selülit masajı ve microplus bölgesel incelme ve şekillenme uygulaması kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.


Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Anti Selülit MasajıMicroplus Bölgesel İncelme ve Şekillenme Uygulaması


Önemli Not: Bu fırsattan 1 yıl içerisinde en fazla 1 kere faydalanılabilir.

Müşteri Yorumları

4 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. MT

  MELİSA T. 08/2018

  Kaliteli hizmet veren, daima sizinle ilgilenen ve güzel bir gün geçirmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapan çalışanların olduğu harika bir mekan. Bölgeel incelme için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Her şey için teşekkür ederiz.

 2. MK

  MELİS K. 07/2018

  Herşeyiyle mükemmel bir hizmet var.

 3. EA

  EMEL A. 06/2018

  Çok güzel bir yer. Çalışan kişilerin güler yüzü sizi mutlu etmeye yetiyor.

Nişantaşı Arcade Hotel Edda Spa Wellness Club

Microplus Nedir?
Selülitlerinize son teknoloji uygulamalarla veda edin…
Micro Plus uygulamaları farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kasların uyarılması temeline dayanıyor ve kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun kendini toparlamasına yardımcı oluyor. Kas dokusu ilk önce ihtiyaç duyduğu enerjiyi ATP kullanarak elde etmeye çalışıyor. Ancak ATP kısa sürede tükendiği için bu kez kaslar kendi dokularındaki glikojen ve yağı kullanmaya başlayarak enerji topluyor. Böylece enerji kullanılarak vücutta belli bölgelerde lokalize olan yağ dokusunu da azaltabiliyoruz. Bölgesel selülitlerin toparlanmasıyla düzelme sağlanıyor. O bölgelere verdiğimiz elektrik stimülasyonları deriden geçerek kasa ulaştıkları için bağ dokusunun temel hücresi fibroplastı uyarıyor. Bu da derinin yeniden canlanması ve toparlanmasını sağlıyor. Fibroplast kolajeni, elastik lifleri ve derideki ekstreselleri matris bileşenleri dediğimiz gençlik ve dirilik sağlayan moleküllerin hepsini üreten hücrelerdir. Zayıflama ve vücut toparlama için özel olarak geliştirilen bu cihazın spor etkisi de gözlerden kaçmıyor. Spor yapmaktaki temel amaç da zaten kasları kullanmak ve kasların hareket etmesini sağlamaktır. Micro plus ise izometrik ve izometrik kasılmalar ile gerçekleştirdiği elektro terapiyle spor yapmadan kasların harekete geçmesini sağlıyor. Buna hem sporcular kaslarının atrofe olmasını engellemek için kullanılabiliyor hem de kronik hastalıklar sonrasında uzun bir nekahet dönemi geçirdiğinde ya da iyileştirme programlarına destek olarak vücudun kendi yapısını ve formunu koruması için ihtiyaç var. Özellikle sporcuların tercih ettiği Micro Plus spor yapmaya üşenenler için de etkili bir alternatif. Direk hedefimiz kası stimüle etmektir. Micro Plus kasılma sağlıyor ve direk spor etkisi oluşturuyor. Adeta spor yapılmışcasına vücut sıkılaşıyor ve sarkan bölgelerde toparlanma meydana geliyor.


Ağrısız Bir Yöntem
Micro Plus’ın sıkılaşma ve inceltme etkisinin yanı sıra gençleşmeyi destekleyen bir özelliği de var. Cilt sarkmasını tedavi ederken cildin sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardımcı olan bu cihazın etkisini ilk seansın sonucunda hissedebiliyorsunuz. Ancak asıl sonuç haftada 2 gün 12 seans sonunda belirtiliyor. Altı hafta içinde yüzde toparlanma gençleşme dirileşme ve lifting etkisi açıkça hissediliyor. Benzer etki kol, karın, basen ve bacaklar gibi vücudun diğer bölgelerinde de görülüyor. En etkileyici yanı ise acının çok az olması hasta elektrik uyarıları verilirken sadece sinek ısırığı gibi çok az sinyaller hissediyor.


Onun dışında şiddetli bir ağrı kesinlikle yok sadece kaslar uzun bir süre çalışmadığından ilk birkaç seans sonunda hafif sızlamalar hissetmek olası. Yıllarca spor yapmayan ya da ağır bir işi olmayan biri spor yaptığında nasıl kaslarında kramplar ve kasılmalar hissediyorsa, burada da aynı durum söz konusudur. Bu tedavinin aşırı kilolu hastalarda mutlaka bir diyetisyen eşliğinde gerçekleştirmesi gerektiğinin de altını çiziyorum. Yeteri kadar hareket edip spor yapmadığı için vücudunda sarkmalar ve bölgesel yağlanmalar meydana gelen kişiler için etkili bir yöntem olan Micro Plus tam anlamıyla bir tembel sporu yattığınız yerde kaslarınız çalışırken, belli bir süre zarfında da vücudunuzda gözle görülür bir sıkılaşma meydana geliyor.

Nişantaşı Arcade Hotel Edda Spa Wellness Club
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
4 Yorum
 • 150TL79TL

  %47 indirim

  75 kişi aldı
 • 180TL99TL

  %45 indirim

  220 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 79 TL