Product was successfully added to your shopping cart.
 • Bursa Çekirge Arakonak Termal Hotel Fırsatları Bursa Çekirge Arakonak Termal Hotel Fırsatları
 • Bursa Çekirge Arakonak Termal Hotel Hamam Fırsatları Bursa Çekirge Arakonak Termal Hotel Hamam Fırsatları

Bursa Çekirge Arakonak Termal Hotel'de Çift Kişilik VIP Aile Hamamı Kullanımı

1 Yorum
2 kişilik hamam sefası 100 TL yerine 79 TL!...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Bir fırsat kodu 2 kişiliktir. Fırsat erkek ve kadınlar için geçerlidir. Hamamda kalma süresi maksimum 1 saattir. 0-6 yaş çocuk aile yanında ücretsizdir.Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. BI

  BANU I 09/2018

  Son derece memnun kaldım, İlgili ve alakalı personeliyle iyi bir masaj deneyimi oldu.

Arakonak Termal Hotel

Yeşil Bursa’nın Çekirge bölgesinde yer alan Arakonak Termal Otel, 2008 yılından bu yana, restore edilen tarihi konakta misafirlerini ağırlıyor. Arakonak Termal Hotel'de, Osmanlı ve Türk kültürünün en önemli ve renkli geleneklerden biri olan hamam sefasıyla rahatlamaya hazır mısınız? Spafoni ayrıcalığı ile otel, çift kişilik VIP aile hamamı kullanımı fırsatı sunuyor. Arakonak Termal Otel’in termal suyu ile kendinizi dinlenmiş ve daha zinde hissedebilirsiniz.

Çok yakınında bulunan 1.Murat Camii ve Türbesine komşu olan otel, Bursa’nın en güzel tepelerine kurulan eşsiz manzarası ve havası ile kaplıcalar bölgesi diye geçen Çekirge semtinin en gözde yerlerinden biri. Bursa’nın tarihi kapalı çarşısına, hanlar bölgesi olan Kozahan’a, Tophane’ye, Ulu Camii’ye çok yakın olan Arakonak Termal Otel, güler yüzlü personeli ile sizleri bekliyor. Otelin sunduğu hamam keyfi fırsatını değerlendirerek kendinizi şımartma fırsatını kaçırmayın!
Arakonak Termal Hotel
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 100TL79TL

  %21 indirim

  32 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 100 TL

Special Price 79 TL