Product was successfully added to your shopping cart.
 • Ankara Kızılay Alba Hotel Masaj Fırsatı Ankara Kızılay Alba Hotel Masaj Fırsatı
 • Ankara Kızılay Alba Hotel Hamam Fırsatı Ankara Kızılay Alba Hotel Hamam Fırsatı
 • Ankara Kızılay Alba Hotel Fırsatları Ankara Kızılay Alba Hotel Fırsatları

Kızılay Alba Hotel Santis Spa’da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

5 Yorum
Türk hamamı, sauna ve buhar odası kullanımın...

Detaylar

Bu fırsat 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 12:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Türk hamamı, sauna ve buhar odası kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.


Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Anti-stresRelax
Spa Kullanım Alanları: Türk HamamıSaunaBuhar Odası

Müşteri Yorumları

5 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. SH

  ŞERMİN H. 08/2018

  Hamamı diğer tercih ettiğim otellere oranla oldukça geniş. Dinlenme odaları çok ferah ve masajdan sonra huzurlu bir kaç dakika geçirebilmeniz için özenle dizayn edilmiş.

 2. SK

  SENEM K. 07/2018

  Çalışanlar güleryüzlü ve sevecenler .Spa merkezi umduğumdan temiz , havlular poşetli olarak veriliyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 3. ES

  ESRA S. 06/2018

  Uzak doğulu terapistler siz söylemeden ağrıyan kaslarınızı tespit edip oraya yoğunlaşıyor.Ve mutlaka spa merkezinden keyfiniz yerinde ayrılıyorsunuz.

Kızılay Alba Hotel Santis Spa

Masajın rahatlatıcı ve sağlık veren etkisi! Bedeninizi dinlendirmek ve ruhunuzu arındırmak için gereken her şey kaliteli yaşamın Kızılay’daki tek adresi Alba Ankara SPA’da sizleri bekliyor sizleri bekliyor!

Dikkat çeken dizaynı ile SPA merkezi, Türk Hamamı, Buhar Odası, Sauna, içinde plazma tv’si ve jakuzisi buluna biri VIP olmak üzere iki masaj odası, modern aletlerle donatılmış spor salonu ve profesyonel personeli ile Ankara’nın en iddialı sağlık kulüplerinden biri olarak hizmet vermektedir.

Antalya, İstanbul, Kıbrıs Montenegro şubeleriyle birlikte köklü bir spa kültürüne sahip olan Santis Spa, Bedeninizi dinlendirmek ve ruhunuzu arındırmak için sizleri bekliyor.

Kızılay Alba Hotel Santis Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
5 Yorum
 • 150TL85TL

  %43 indirim

  167 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 85 TL