Product was successfully added to your shopping cart.
 • Dermapen Uygulama Fırsatları Spafoni Dermapen Uygulama Fırsatları Spafoni
 • Dermapen Uygulama Fiyatları Spafoni Dermapen Uygulama Fiyatları Spafoni
 • Dermapen ile Cilt Tazele Fırsatları Dermapen ile Cilt Tazele Fırsatları

Bakırköy Holistik Sağlık Uzmanı Zeynep Türkmen’de Dermapen Paket Fırsatları

Dermapen Uygulama Fırsatı 200TL'den başlayan fi...

Detaylar

Bu fırsat 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. işletme, pazar günü hariç haftanın her günü 10:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile alacağınız fırsatlar : Dermapen Uygulaması, Dermapen + PRP Uygulama, Dermapen + PRP Uygulama + İğneli Lipoliz, Dermapen + Somon DNA ( Genclik İksiri ), Dermapen + Leke Kokteyli + C Vitamini, Dermapen + Kollejen ( Somon DNA, DMAE ), Dermapen + H 10 Aşısı ( DMAE + Somon DNA + Hyalüronik asit ), Saç Mezoterapi + PRP Uygulama

Dünya genelinde 6.000'den fazla pratisyen dermapen'i özellikle " gerilme izleri, yaşlanma, kırışıklıklar, ince çizgiler, saç dökülmesi, sivilce izleri, Hiperpigmentasyon (Ciltte pigment bozukluğu) ve birçok yaygın cilt problemlerini çözme konusundaki etkinliği nedeniyle uygulamalarına ekledi.

Dermapen ile mikro-iğnelemenin cildi “iyileşmeyi” teşvik etmek için kollajen ve elastin üretme kandırma eğiliminde olduğu ve etkisinin gençleşmiş bir cilt olacağı anlamına gelir.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Bakırköy Holistik Sağlık Uzmanı Zeynep Türkmen

Görünümüzden mi sıkıldınız, makyaj yapmaya vaktiniz mi yok veya yeni trend makyaj yapamıyor musunuz! Plato Üniversitesi Öğretmenlerinden Zeynep Türkmen tarafından yapılacak Kalıcı makyajla çok farklı bir görünüme kavuşacaksınız! Kalıcı makyaj yapılmadan önce ve yapıldıktan sonraki değişimleri görünce gerçekten şaşıracaksınız... Vakit sorunu olanlar, makyaj yapmaktan hoşlanmayanlar, makyaj yapmayı başaramayanlar, hassas, alerjik gözlere ve cilde sahip kişiler, lens, gözlük kullananlar, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, devamlı bakımlı ve iyi görünmek isteyenler, akmayan, bulaşmayan makyaj isteyen kadınlar için 3D Kıl Tekniği yöntemi ile Kalıcı Makyaj uygulaması
Bakırköy Holistik Sağlık Uzmanı Zeynep Türkmen
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
 • 300TL200TL

  %33 indirim

  29 kişi aldı
 • 600TL350TL

  %42 indirim

  24 kişi aldı
 • 1000TL500TL

  %50 indirim

  19 kişi aldı
 • 1300TL500TL

  %62 indirim

  15 kişi aldı
 • 1100TL500TL

  %55 indirim

  18 kişi aldı
 • 1100TL500TL

  %55 indirim

  24 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 300 TL

Special Price 200 TL