Product was successfully added to your shopping cart.
  • Ataşehir Vois Hotel Dreamspa & Fitness Fitness Fırsatı Ataşehir Vois Hotel Dreamspa & Fitness Fitness Fırsatı
  • Ataşehir Vois Hotel Fitness Fırsatları Ataşehir Vois Hotel Fitness Fırsatları

Ataşehir Vois Hotel Dreamspa & Fitness'ta Fitness Kampanyası

1 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği + 1 Özel D...

Detaylar

Bu fırsat 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. İşletme haftanın her günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

*Üyelik Satın Alanlar: Sauna – Buhar Banyosu – Dinlenme Odaları – Vitamin/Bar – Fitness Merkezi kullanımından yararlanabilirler

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Vois Hotel Dreamspa & Fitness

Ataşehir Dreamspa tarafından özel olarak hazırlanmış eşsiz aromatik yağlar eşliğinde uygulanan anti stress masajıdır. Bu eşsiz ve natürel aromatik yağlar ile bir yandan şehrin gürültüsünden uzaklaşırken diğer yandan da anti stress masajı ile şehrin stresinden kaçıp adeta yeniden doğacaksın.

Bu geleneksel Türk hamamında yapılan kese köpük bakımı ile bir yandan ölü derilerinden kurtulurken bir yandan da cildinin tazelenmesine ve yenilenmesine yardımcı olacaksın.
Vois Hotel Dreamspa & Fitness
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
  • 350TL250TL

    %29 indirim

    4 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 350 TL

Special Price 250 TL