Product was successfully added to your shopping cart.
 • Bayrampaşa Spor Evi Arts Spa Masaj Fırsatları Bayrampaşa Spor Evi Arts Spa Masaj Fırsatları

Spor Evi Bayrampaşa Arts Spa'da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

2 Yorum
Sauna, buhar odası, havuz ve Türk hamamı kullan...

Detaylar

Bu fırsat 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa hafta içi 12.00-23.00 ve hafta sonu 12.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar sauna, buhar odası, havuz ve Türk hamamı kullanımından yararlanabilirler. Havuz için bone kullanımı zorunludur. Bone ücretlidir. (8 TL-10 TL). Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.


Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Aromaterapi - Klasik - Bali - Medikal - Lomi Lomi
Spa Kullanım Alanları: Sauna - Buhar Odası - Havuz ve Türk hamamı

Müşteri Yorumları

2 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

2

 1. SK

  SEZGİN K. 09/2018

  Masaj odasına girdiğinizden itibaren çok güzel bir koku karşılıyor sizi. Kullanmış oldukları yağlar gayet güzel Üzerinizde yapışkan bir his bırakmıyor. Çok güzel bir gün geçirdik.

 2. MC

  MERVE C. 08/2018

  Islak alanları oldukça geniş bir spa merkezi. Seçenekler arasında farklı masajları da var. Temiz ve sakin bir mekan, oldukça güzel. Tavsiye ediyorum.

Spor Evi Bayrampaşa Arts Spa

Kendinizi şımartın! Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden alacak ayrıcalıklı dokunuşlar, havuz, hamam, sauna, buhar odası kullanımı, cildinizi canlandıracak bakımlar Bayrampaşa Spor Evi Arts Spa'da sizleri bekliyor!

Spor Evi Bayrampaşa Arts Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
2 Yorum

Normal Fiyat : 110 TL

Special Price 49 TL