Product was successfully added to your shopping cart.
  • Üsküdar Ramada Asia Dream Spa Pilates Fırsatları Üsküdar Ramada Asia Dream Spa Pilates Fırsatları
  • Üsküdar Altunizade Ramada Asia Pilates Fırsatları Üsküdar Altunizade Ramada Asia Pilates Fırsatları

Üsküdar Ramada Asia Dream Spa’da Özel yada Grup ile Pilates Dersleri

1 Yorum
1 Ders Pilates & Personel Trainer 29TL!...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. Üyelikler, son kullanım tarihinden önce başlatılmalıdır. Son kullanım tarihinden önce başlatılan üyeliğinizi, seçmiş olduğunuz süre boyunca kullanabilirsiniz. Fitness haftanın her günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Fitness, sauna, buhar odası, dinlenme alanı ve jakuzili havuz kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Spa Kullanım Alanları: Fitness – Sauna – Buhar Odası – Jakuzili Havuz – Dinlenme Alanı

*NOT : Bir kişi yalnızca bir kez kupon kullanabilir. Haftanın her günü/her saati geçerlidir. Spa kullanımı ücretsizdir.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. EH

    ELİF H. 07/2018

    Yakın kız arkadaşlarım ile birlikte denemek için bir seanslık grup pilates dersi satın aldık. Başlangıç seviyesinde olduğumuz için biraz zorlanacağımızı düşünürken, pilates hocası bizimle o kadar güzel ilgilendi ki hem eğlenceli hemde bol bol sağlıklı hareket içeren bir seans geçirdik. İkinci seansı kesinlikle satın alacağız.

Üsküdar Ramada Asia Dream Spa

Üsküdar Ramada Asia Dream Spa’da Özel yada Grup ile Pilates Dersi fırsatları Spafoni.com ile sizlerle. Huzur dolu bir müzik eşliğinde, rahatlatıcı bir masajın keyfini doyasıya çıkaracağınız, şehir hayatının hızlı temposuna ayak uydurmaya çalışırken, hem vücudunuz, hem de ruhunuz için tazeleyen, arındıran, rahatlatan ve her şeyi unutturan bir mola…

Üsküdar Ramada Asia Dream Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 120 TL

Special Price 29 TL