Product was successfully added to your shopping cart.

Kadıköy Powerfull Club Caddebostan’da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

1 Yorum
50 DK. Seçeceğiniz Bir Masaj + Islak Alan Kullan...

Detaylar

Bu fırsat 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Spa Hafta içi 10:00 - 21:00, Hafta sonu 11:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar buhar odası ve sauna kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Klasik Masaj – İsveç Masajı – Medikal Masaj – Spor Masajı – Relax Masajı – Bali Masajı
Spa Kullanım Alanları: Buhar Odası – Sauna

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. AG

    ALİ G. 12/2018

    Eşimle masaj yaptırdık. Ayrıca saunasını da kullandık. Hem masörlerden hem de ortamın temiz ve sakin olmasından çok memnun kaldık. Kendimizi epey rahatlamış hissettik. Kesinlikle tavsiye ederim.

Powerfull Club Caddebostan

Günlük hayatındaki koşturmacalar ve yoğun stres altındaki iş hayatının seni olumsuz etkilemesine izin verme, 50 dakikalık masajlarla rahatla! Günün tüm olumsuzlukları geride bırak ve günün en keyifli kısmına geç hayatına renk kat!
Powerfull Club Caddebostan
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 89 TL