Product was successfully added to your shopping cart.

Şişli Mio Bella Güzellik Salonu'nda Bölgesel Zayıflama Paketi

1 Yorum
CRYO Lipoliz Uygulaması (2 Başlık) + Lenf Drena...

Detaylar

Bu fırsat 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir. güzellik merkezi Pazar HARİÇ; haftanın her günü 10:00–19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar: Lenf Drenaj — CRYO Lipoliz Uygulaması

*Lenf Drenaj: Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır

*CRYO Lipoliz: Cryo vakum ve led teknoloisi kullanılarak yağ hücrelerini önce 45 derece ısıtıp hızla -5/-10 derecede dondurarak apoptozise (programlanmış hücre ölümü) yağ hücre fonksiyonlarının kristalleşip geri dönüşümsüz kaybına neden olmaktadır. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal lenfatik sistemi ile atılarak zaman içinde yağ tabakasında önemli miktarda incelme meydana getirmektedir. Aynı zamanda ani sıcaklık kaybı ile ciltte sıkılaşma ve selülit görünümünde iyileşme sağlanmaktadır.Daha önce birlikte kullanılmamış 2 farklı teknolojiyi birleştirerek yağ hücrelerini eritip aynı zamanda dokuda sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu bir yöntemdir. Kadın, Erkek herkese uygulanabilir bir işlemdir.

Uygulama alanları ; Karın (alt), Karın (üst), Basen, Kollar, Kalça, Sırt, Baldır, Bel gibi bölgelerde uygulanabilmektedir.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. AB

    AYÇA B. 06/2019


    30 seanslık zayıflama paketi aldım pasif jimnastik, 5G ve lenf drenaj masajlarını içeren paketti.. Açıkçası bu kadar etkisini göreceğimi sanmıyordum. Diyetle beraber yaptığım için kilo vermemi hızlandırdı, incelme sağladı.. Kaliteli bir hizmet aldığımı düşünüyorum. Herkese öneririm faydası oluyor.

Mio Bella Güzellik

Mio Bella Güzellik Salonu'nun sizi fit bir bedene hazırlayacak zayıflama paketi ile kendinizden memnun olacağınız bir görünüme sahip olmaya ne dersiniz? Uygun fiyatlı kampanya kapsamında toplam 30 seanstan oluşan 10 seans G5, 10 seans Pasif Jimnastik ve 10 seans Lenf Drenaj ile zayıflamak için acele edin! Kendinize iyi bakın! Sakın kaçırmayın...
Mio Bella Güzellik
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
  • 1500TL199TL

    %87 indirim

    5 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 1.500 TL

Special Price 199 TL