Product was successfully added to your shopping cart.

Şişli Alya Estetik Güzellik'te İncelme Paketleri

1 Yorum
Son Teknoloji Magic Probe İle 1 Seanslık İncelm...

Detaylar

Bu fırsat 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. İşletme haftanın her günü 11:00 -23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar: Magic Probe ile İncelme Paketi – Soğuk Lipoliz

CRYO Derm Soğuk Lipoliz
Yağ hücrelerinin kimyasal parçalanması 40 dakikada yağ dokusunun %30 yok olması tek seansta.

Cryo (Soğuk) Lipoliz kontrollü soğutma sistemi ile yağları giderme bakımında kullanılan son teknolojidir. Bu devrim yaratan teknoloji, yeni kanamasız ve ağrısız prosedüre dayalı bölgeyi soğutarak bölgesel yağlanmaları azaltır. Cryo (Soğuk) Lipoliz tüm yaş, cinsiyet, cilt tipi ve dokulara uygulanabilir.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. CL

  CANSU L. 09/2019

  Güler yüzlü çalışanlarla temiz ve kaliteli hizmet veriliyor.. 4 seanslık incelme paketi aldım. Soğuk lipoliz incelme için çok etikili oluyomuş gerçekten. Herkese tavsii ederim.

Şişli Alya Estetik Güzellik

Ses dalgalarının mucizesi... Artık çok geç demeyin... Yazın yaklaştığı bu günlerde incecik görünmek istiyorsanız son teknoloji Magic Probe ile 1 ve 4 seanslık İncelme paketi sunan Alya Estetik Güzellik'in bu fırsatı tam size göre! Magic probe, ses dalgalarının mucizesidir. Tek seansta bile 3-8 cm incelme görülmektedir. Gıdı, gögüs, kol,sırt, bel, karın, basen, bacak gibi neredeyse vücudun her yerine uygulunan bir sistemdir. En güzel etkisi ise ilk seansta bile 3-5 cm arası bir incelme sağlaması. Cihaz ayrıca selülit ve çatlaklar için inanılmaz etkilidir.
Şişli Alya Estetik Güzellik
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 200TL34TL

  %83 indirim

  12 kişi aldı
 • 800TL99TL

  %88 indirim

  27 kişi aldı
 • 650TL129TL

  %80 indirim

  23 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 200 TL

Special Price 34 TL