Product was successfully added to your shopping cart.
 • Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi Yoga Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi Yoga
 • Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi Yaşam Koçluğu Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi Yaşam Koçluğu
 • Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi Mandala Atölyesi Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi Mandala Atölyesi

İzmir Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi'nde Yoga Dersi Fırsatı

1 Seans Mandala Atölyesi Çalışması 19TL...

Detaylar

Bu fırsat 30 KASIM 2019 tarihine kadar geçerlidir. İşletme haftanın her günü 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

*1 kişi her opsiyondan 1 kez faydalanabilir.
*Yoga sınıfları maksimum 6 kişiden oluşmaktadır.

Yoga: Bir yaşam disiplini olan yoga, sadece mat üzerinde yapılan bir uygulamanın ötesinde zihinsel, aynı zamanda kişinin özü ile buluşmasına yol gösteren derin bir çalışmadır.

Mandala Atölyesi: Gözü kapalı meditasyon yapamayanlar için eşsiz bir seçenek olan mandala ile hem sanatı yaşayacak hem de meditasyon yapmanın keyfine varabileceksiniz.

Yaşam koçluğu kişilerin hedeflerine ulaşmalarını ve zaten içlerinde var olan potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için yapılan bir yolculuktur.

Nefes terapisi; bireylerin nefeslerini açarak, performanslarını arttırmak zihni yapılandırarak yaratıcılıklarını ve odaklanmayı güçlendirmek üzerine oluşturulmuş bir tekniktir.

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi

Hikâyemizin en başında, yaşam koçluğu eğitimi almayla başladı. Hedefimiz, kendi hayatımıza katkıda bulunmaktı. Stres yönetimi, olumlu düşünme ve zaman yönetimi gibi konuları kendi hayatımıza geçirerek ve daha nice çalışmaların kendimize ve başkalarına olan faydalarını görmek, bu alanda daha çok eğitim alma isteği oluşturmamıza neden oldu. NLP, Access Bars, Yoga, Kozmik Enerji, Nefes Koçluğu gibi pek çok eğitimi Türkiye’nin en iyi hocalarından alarak gelişmeye devam ettik. Hem klasik yoga hem de medikal yoga eğitimlerinden aldığımız bilgilerle herkesin, en azından, sağlığı için yoga yapması gerekliliğinin farkına vardık. Yoga ve koçluk başta olmak üzere, insanların yaşam kalitelerini arttırmaları, daha mutlu olabilmeleri doğru çalışmalar yapmaları gerektiği düşüncesiyle daha fazla kişiye erişebilme amacıyla Mavera Yoga Koçluk Merkezi’ni açtık.
Karşıyaka Mavera Yoga Koçluk Merkezi
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
 • 40TL19TL

  %52 indirim

  2 kişi aldı
 • 100TL24TL

  %76 indirim

  2 kişi aldı
 • 200TL29TL

  %85 indirim

  4 kişi aldı
 • 300TL49TL

  %84 indirim

  2 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 40 TL

Special Price 19 TL