Product was successfully added to your shopping cart.
 • Piadea Bebek Spa Fırsatları Piadea Bebek Spa Fırsatları
 • Piadea Spa Bebek Masaj Piadea Spa Bebek Masaj
 • Kadıköy Piadea Bebek Masajı Fırsatları Kadıköy Piadea Bebek Masajı Fırsatları
 • Kadıköy Piadea Baby Spa Kadıköy Piadea Baby Spa
 • Piadea Bebek Masajı Piadea Bebek Masajı
 • Kadıköy Piadea Bebek Spa Masajı Kadıköy Piadea Bebek Spa Masajı
 • Piadea Bebek Spa Masajı Piadea Bebek Spa Masajı

Kadıköy Piadea Baby Spa'da Bebeklerinize Özel Bebek Masajı

1 Yorum
Rahatlatıcı Bebek Masajı & Floating (Tek Seans)...

Detaylar

Bu fırsat 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Spa, Salı-Pazar günleri arası Saat: 10.00 – 17.00 arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Floating – Bebek Masajı

0-10 Ay Bebeklere Yönelik “50 DK Baby Spa (Masaj & Floating) ”

1. Bölüm Masaj: Masaj eğitmenimiz maket masaj bebeği üzerinde tüm hareketleri ebeveynlere göstermekte ve ebeveynler bu hareketleri eğitmenimizin gözetimi eşliğinde kendi bebekleri üzerinde uygulamaktadırlar.

2. Bölüm Floating: Bebeğiniz, her bebek için yeni ve uygun ısıda su ile doldurulan havuzlarda bebek boyun simidi ile özgürce hareket etmesi sağlanır.

Masaj’ın Faydaları: Bağırsak hareketlerini düzenler (gaz, kabızlık ve mukus fazlalığı). Kolik rahatsızlığının azaltılmasına yardımcı olur. Büyüme ağrılarının azalmasına destek olur. Diş ağrılarının azalmasına destek olur. Sinir, dolaşım, sindirim ve bağışıklık sistemini destekler. Koordinasyon ve denge sistemine yardımcı olur. Kas gelişimine destek olur. Bebeğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Zihin ve beden farkındalığı sağlar. Dil öncesi iletişim becerilerine katkı sağlar. Bebeğiniz ile kaliteli zaman geçirmenizi sağlar. Süt üretiminin uyarılmasına yardımcı olur. Doğum sonrası annelik depresyonunun atlatılmasına destek olabilir. Güvenli bağlanmaya teşvik eder. Besleyici temas sağlar. Uyku düzenine yardımcı olur.

Floating’in Faydaları: Denge ve koordinasyon gelişimine yardımcı olur, böylece yürüme ve yüzme becerilerinin gelişmesini destekler. Kas ve iskelet sisteminin gelişmesine destek olur. Birçok beceriyi daha erken kazanmalarına yardımcı olur. Hareket kabiliyetini artırır. Bebeğinizin duyularını tanımasına yardımcı olur. Dolaşım, sindirim ve solunum sisteminin düzenlenmesinde yardımcı olur. Kolik sorununun iyileşmesine destek olur. Huzursuzluğun giderilmesine ve rahatlamasına yardımcı olur. Uykunun düzene girmesine yardımcı olur. Güven duygusunun gelişimine destek olur.

Ek Bilgiler:
* Dışarıya çıkarken rutin olarak hazırladığınız bebek bakım çantanız dışında herhangi bir şey getirmeniz gerekmemektedir.
* Masaj Yağı (soğuk sıkım tatlı badem yağı), mayo bez ve havlu tarafımızca sizlere temin edilecektir.
* İşletme resmi tatillerde kapalıdır.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. BA

  BEREN A. 05/2019

  Bebeğimin huzursuzluğu var biraz. Arkadaşımın önerisiyle Piadea Baby Spa’nın bebek masajı hizmetini denemek istedim. Bebeğime özel olarak nasıl masaj uygulayacağımı öğrendim. Ayrıca floating aşamasında bebeğim suda olmaktan mutlu oldu. Hem havuz hem masaj bebeğimi rahatlattı. Hizmetten fazlasıyla memnun kaldım. Çalışanlarının deneyimli ve güler yüzlü olması da ayrıca huzur verici bence. Herkese tavsiye ederim.

Kadıköy Piadea Baby Spa

Hoşgeldiniz,
Dünyada kabul gören suyun bebekler üzerindeki olumlu etkisi ve bebek masajının faydalarının bir arada sunulduğu; doğum sonrası yorulan annelerin onlara destek olan babaların günlük streslerini kapıda bırakıp, onlar için hazırlanan rahat, sakin, huzurlu ve keyifli ortamın tadını çıkarmaları için her türlü detayın düşünüldüğü bebekleri ile kaliteli vakit geçirmelerine olanak sağlayan bir Bebek Spa merkeziyiz.
Bebek Masajı ve Floating uygulamalarımızda sizleri görecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Kadıköy Piadea Baby Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 160 TL

Special Price 150 TL