Product was successfully added to your shopping cart.
 • Hamile Masajı Fırsatı İstanbul Kadıköy Hamile Masajı Fırsatı İstanbul Kadıköy
 • İstanbul Kadıköy Hamile Masaj Fırsatları İstanbul Kadıköy Hamile Masaj Fırsatları
 • İstanbul Kadıköy Hamile Masaj Fırsatı İstanbul Kadıköy Hamile Masaj Fırsatı
 • İstanbul Kadıköy Hamile Masajı İstanbul Kadıköy Hamile Masajı
 • Doktor Kontrolünde Hamile Masajı Fırsatı Doktor Kontrolünde Hamile Masajı Fırsatı

Kadıköy Feminart Baby Spa'da Op.Dr. Kontrolünde Hamile & Gebe Masajı Fırsatı

2 Yorum
Hamile Masajı Fırsatları Feminart Baby Spa'da...

Detaylar

Bu fırsat 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa, Pazar ve resmi tatil günleri HARİÇ,Hafta içi 10:00 - 19:30, Cumartesi 10:00 - 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Hidroterapi – Bebek Masajı

*Gebe masajı, 50 dakikadır ve muayene süresi bu süreye dahil değildir.
*Klasik masaj, Aromaterapi, Reklefsoloji, Medikal masaj, Touch Pro masajı

Merkezimize gelen gebeler öncelikle Jinekolog Op.Dr.Aykut Coşkun tarafından muayene edilir. Gebelik haftasına göre ultrason veya NST ile gebeye bebeğin kalp atışları dinletilir, tansiyonu ölçülür ve ardından masaj hizmetini güvenli şekilde alır.

Müşteri Yorumları

2 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

2

 1. AK

  ADİL K. 05/2019

  Eşim için satın almış olduğum bu masajı hamile olan her bayana tavsiye ederiz. Operatör doktor kontrolüyle başlayan, bebeğin büyüme esnasında yer alan kasılma ve ağrıların bütünleyici çözümü, eşim tekrar satın almam konusunda talepte bulundu. İlerleyen günlerde tekrar satın alarak gideceğiz. Böylesine bir hizmetin varlığı için herkese teşekkür ederiz.

 2. FY

  FUNDA Y. 04/2019

  Doktor kontrolünde hamile masajı yaptırdım. Beni epey rahatlattı. Çalışanların titizliği ve ilgisinden de çok memnun kaldım. Güvenle tercih edebileceğiniz bir yer.

Kadıköy Feminart Baby Spa

Doktor Kontrolünde Gebe Masajı

Gebeliğin doktor tarafindan onaylanan haftasından itibaren, hamilelik döneminin fiziksel ve ruhsal olarak daha rahat ve sağlıklı geçirilmesini sağlayan ve sizi doğuma hazırlayan masaj uygulamasıdır.

Hamile masajı karma tekniklerden oluşup, size uygun manipülasyonlarla gerçekleştirilmektedir. Klasik masaj, aromaterapi, reklefsoloji, medikal masaj, touch pro masajı, uyguladığımız masaj teknikleri arasında yer almaktadır.

Gebe masajı, gebeliği sağlıklı devam eden anne adayları için son derece faydalıdır.Gebelik süresince oluşan rahatsızlıkları önlemede veya şiddetinin azalmasına katkı sağlar.Özellikle son iki ayda, bebeğin gelişimi kademe kademe hızlanmaya başladığından, bu dönemde annenin anatomik ve fizyolojik yapısını olumsuz etkilemeye başlar. Oluşan sırt, bel ,boyun ve bacak ağrılarının giderilmesinde destek terapi görevini üstlenir.

Merkezimize gelen gebeler öncelikle Jinekolog Op.Dr.Aykut Coşkun tarafından muayene edilir. Gebelik haftasına göre ultrason veya NST ile gebeye bebeğin kalp atışları dinletilir, tansiyonu ölçülür ve ardından masaj hizmetini güvenli şekilde alır. Masaj sonrası dinlendikten sonra tekrar tansiyon ölçümü yapılır ve bebek kalp atışları anneye dinletildikten sonra merkezimizden güvenle ayrılır.
Kadıköy Feminart Baby Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
2 Yorum
 • 290TL220TL

  %24 indirim

  74 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 290 TL

Special Price 220 TL