Product was successfully added to your shopping cart.

Ümraniye Nefes Estetik'te Kişisel Bakım Paketleri

1 Yorum
Tek Seans Bikini Bölgesi 150 TL yerine 39 TL!...

Detaylar

Bu fırsat 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. işletme, pazar günü hariç haftanın her günü 09:00- 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile alacağınız fırsatlar : Soğuk Lipoliz – Epilasyon

Geçerli Bölgeler: Koltuk Altı, Üst Kol, Alt Kol, Alt Bacak, Bikini, Popo, Bıyık, Çene, Favori, Bel, Göbek Çizgisi, Göğüs Ucu, Göğüs Arası

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

  1. MY

    MİNE Y. 01/2019

    Epilasyon için gidiyorum. Çok profesyoneller. Ortamın sakin olması ve hijyene dikkat etmeleri de bence artı bir özellik. Herkese tavsiye ederim.

Ümraniye Nefes Estetik

Nefes Lazer & Estetik

Nefes Estetik, İstanbul'da Ümraniye bölgesinde 2008 yılında hizmet vermeye başlayan ve açılışından itibaren kendini her gün yenilemeyi misyon edinen ekibi ile, ilkelerine dayalı çalışma prensibi ile yoluna kararlılıkla devam etmektedir.
Ümraniye Nefes Estetik
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum

Normal Fiyat : 150 TL

Special Price 39 TL