Product was successfully added to your shopping cart.
 • Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi Sauna Fırsatları Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi Sauna Fırsatları
 • Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi Fırsatları Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi Fırsatları
 • Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi Hamam Fırsatları Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi Hamam Fırsatları

Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi'nde Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

1 Yorum
45 DK Klasik Masaj + 20 DK Kese + Islak Alan Kulla...

Detaylar

Bu fırsat 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir. Spa haftanın her günü 14.00 - 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Sauna ve Türk Hamamı kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Full Body Masaj - Klasik Masaj
Spa Kullanım Alanları: Sauna - Hamam

*Gelin Hamamı Paketlerine : Süslemeler, Çerezler, İçecekler Dahildir.

Müşteri Yorumları

1 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

1

 1. EK

  EMRE K. 04/2019

  Full body masaj yaptırdım. Terapistin uygulaması başarılı, kaslarımı rahatlattı. Stresten kaynaklı ağrılarım oluyor, masaj ağrılarıma iyi geldi. Saunasını da kullandım. Huzurlu bir gün geçirdim.

Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi

Hamamımızda göbek taşı, açık sofalar ve kapalı halvetler bulunmakta. Ayrıca, özel olarak kese yaptırabileeğiniz kese yataklarıda mevcuttur. Hamam iç sıcaklığı son teknoloji ısıtma ve havalandırma sistemleriyle dengelenmektedir. Kullanım alanları düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Tesisimizde kullanabileceğiniz havlu, peştemal ve terlikler de her kullanımdan sonra aynı işleme tabi tutulmaktadır. Saunamız camla birbirinden ayrılmış iki bölümden oluşmaktadır.

Saunamıza girdiğinizde hissedeceğiniz ferahlık, düzenli olarak yapılan tahta bakımı ile sağlanmaktadır. Vücudunuzda birikmiş olan toksinleri atıp, dolaşımınızı düzenlemek için saunada kalacağınız zaman zarfında, içeride bulunan televizyondan günün haberlerini de takip edebilirsiniz. Saunadan çıkar çıkmaz kullanabileceğiniz şok duşlar, sauna bezleri ve terlikler saunalar için ayrılmış bölümde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Vereceğiniz molalarda arzu ettiğiniz salonda dost sohbetleri yapıp içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Tesisimizde uzman masör ve masözler sağlklı bir ortamda, aromatik yağlarla masaj hizmeti de vermektedirler.
Silivri Köprübaşı Hamam, Sauna ve Masaj Merkezi
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
1 Yorum
 • 190TL120TL

  %37 indirim

  8 kişi aldı
 • 200TL130TL

  %35 indirim

  6 kişi aldı
 • 1000TL400TL

  %60 indirim

  2 kişi aldı
 • 1150TL550TL

  %52 indirim

  1 kişi aldı
 • 1250TL650TL

  %48 indirim

  1 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 190 TL

Special Price 120 TL