Product was successfully added to your shopping cart.

Çekmeköy Net - Fit Güzellik'te Bayanlara Özel Cilt Bakımı Paketleri

12 Seanslık İnci Tozu Maskesi İle Cilt Bakımı...

Detaylar

Bu fırsat 30 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir. güzellik merkezi Pazar HARİÇ; haftanın her günü 07:30-20:30, cumartesi 08:30- 20:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar: Dermaroller Cilt Bakımı — İnci Tozu Maskesi İle Cilt Bakımı

Dermaroller Nedir?
Dermaroller cilde zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden mikro kanallar açarak cilt yenileme işlemidir. Açılan mikro kanallardan cilde uygun vitamin ve mineraller cildin altına gönderilerek, cilt onarımı sağlanır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar ve yeni doku üretimi gerçekleşir.

*Dermaroller ile Cilt Bakımı Seçilecek bakımlar; Leke bakımı, Akne bakımı, Çatlak bakımı, Skar bakımı, Kırışıklık bakımı, Çizgi bakımı, Derinin sıkılaşması,

İnci Tozu Maskesi İle Cilt Bakımı Uygulaması: İnci tozu, cilt maskesi olarak hazırlandığı taktirde cilde derinlemesine etki eder ve cildin ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri ile cildi besler. İnci tozu maskesi düzenli olarak uygulandığında cilt parlar , yenilenir ve kırışıklıklar azalır. İnci tozları istiridyelerden elde edilen ve okyanusun derinliklerinde bulunan incilerin rafine edilmesinden geçer. Ciltteki gözeneklere çok hızlı bir şekilde geçer ve cilt tarafından hızla emilir. Çok kısa sürede etkisi gözle görülebilir derecededir.

*Uygulama İçeriği: 2 seans cilt temizliği 2 seans buhar 2 seans ozon therapy 2 seans inci tozu maskesi 2 seans cilt dengeleyici nemlendirici 2 seans yüz ve boyun masajı

Müşteri Yorumları

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

Çekmeköy Net - Fit Güzellik

Cildinize ihtiyacı olan her şeyi verecek inci tozu ile cilt bakım uygulaması Çekmeköy'deki mükemmel konumu ve profesyonel hizmeti ile Net-Fit Güzellik'te sizleri bekliyor. Yüzümüz dış etkenlerden kolayca etkilenir bu nedenle düzenli olarak yaptıracağınız cilt bakımı uygulaması ile yüzünüzden akneleri, siyah noktaları, fazla yağı, lekeleri hatta zamanın izlerini bile silebilirsiniz! Bakımına özen gösteren bayanlar için harika fiyatlarla cilt bakımı uygulamalarını kaçırmayın!
Çekmeköy Net - Fit Güzellik
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
  • 500TL119TL

    %76 indirim

    13 kişi aldı
  • 600TL299TL

    %50 indirim

    7 kişi aldı

* Doldurulması zorunlu alanlar

Normal Fiyat : 500 TL

Special Price 119 TL