Product was successfully added to your shopping cart.

Grand Hotel Haliç Fizyoterapi Spa’da Masaj Ritüelleri ve Spa Kullanımı

8 Yorum
Fonksiyonel şok duşları, sauna, buhar odası ve...

Detaylar

Bu fırsat 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Fizyoterapi Spa haftanın her günü 09:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fırsatı satın alanlar Fonksiyonel şok duşları, sauna, buhar odası ve havuz kullanımından yararlanabilirler. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Fizyoterapi – Aromaterapi – Bali – Sıcak Taş – Refleksoloji – Bal – Dört El – Çikolata
Spa Kullanım Alanları: Fonksiyonel Şok Duşları – Sauna – Buhar Odası – Havuz

Müşteri Yorumları

8 Yorum

%100 Doğrulanmış Yorumlar

Tüm yorumlar, bu işletmeye ait fırsatlardan yararlanan kişiler tarafından yapılmıştır.

En Son Yorumlar

3

 1. GS

  GÜL S. 08/2018

  Ortam çok güzeldi, gerçekten yapılan masajdan çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler

 2. KU

  KEMAL U. 08/2018

  Fizyoterapi masajı için tercih edebileceğiniz en iyi spa merkezi. Masajın toksin giderici ve ödem söktürücü etkisi büyük. Tavsiye ediyorum.

 3. BN

  BUSE N. 07/2018

  Gerçekten mükemmel bir spa merkezi. Dekorasyonundan, personeline her şey oldukça kaliteli. Tekrar gitmek için sabırsızlanıyorum.

Grand Hotel Haliç Fizyoterapi Spa

Eksiksiz bir masaj keyfi! Şehrin merkezinde bulunan Grand Hotel Haliç, lüks ve kaliteli hizmet veren sağlık kulübü ile size kendinizi iyi hissettirecek.

Fizyoterapi Masajı:
Bitkisel yağlarla başlayıp kaslara yönelik toksin ve ödem söktürücü bir masaj tekniğidir. Kas spazmlarına, kas gerilmelerine ve kas kramplarına doğrudan müdahale eden alternatif bir yöntemdir.
Grand Hotel Haliç Fizyoterapi Spa
Sınırlı Sayıda
Yüksek Talep Görüyor
8 Yorum

Normal Fiyat : 320 TL

Special Price 99 TL